Modernizacja pomieszczeń w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolewie
GMINA SOBOLEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282688
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:35
- Lokalizacja
- Sobolew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c682915-b5e4-407a-b4ef-6c60bac1f931
- Identyfikator
- 8262044209
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282688 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOBOLEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582351
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sobolew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-460
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 6825023
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sobolew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sobolew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c682915-b5e4-407a-b4ef-6c60bac1f9311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c682915-b5e4-407a-b4ef-6c60bac1f931
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.11.2026/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja pomieszczeń w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Sobolewie”.
W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do kompleksowej realizacji robót budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych w następującym zakresie:
a) Skuwanie okładzin: Skucie starych płytek ceramicznych na posadzkach i ścianach;
b) Czyszczenie powierzchni: Zeskrobanie starej farby z sufitów oraz ze ścian;
c) Stolarka drzwiowa: Demontaż wewnętrznych skrzydeł drzwiowych płytowych wraz z istniejącymi ościeżnicami metalowymi;
d) Demontaż posadzek: Rozebranie starej wykładziny PCV na korytarzu 1. piętra wraz z oczyszczeniem i przygotowaniem podłoża pod nowe warstwy;
e) Oświetlenie: Demontaż istniejących opraw oświetleniowych z zabezpieczeniem ich do ponownego montażu;
f) Gospodarka odpadami: Usunięcie z budynku gruzu i materiałów z rozbiórki ich wywóz oraz utylizacja zgodnie z przepisami o odpadach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ww. ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Uzasadnienie faktyczne: Do dnia składania ofert tj. 09 czerwca 2026 r. do godz. 8.15 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |