Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku

Gmina Szumowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282693
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282693/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-10 10:36
Lokalizacja
Szumowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2943575f-1d6f-4535-a58c-82079ab9d499
Identyfikator
7231629753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychUsługi w zakresie trawnikówInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

IZBICCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWasilków, PL · lot 0
275 209,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282693 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szumowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja

1.5.2.) Miejscowość: Szumowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-305

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szumowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ug-szumowo.pbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2943575f-1d6f-4535-a58c-82079ab9d499

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2943575f-1d6f-4535-a58c-82079ab9d499

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282693

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046563/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215801

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku. Budynek ten wpisany jest do rejestru zabytków nieruchomych pod numerem A-497, decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Łomży z dnia 29 września 1993 roku, znak KL-WKZ-5340-6/93. Teren będący przedmiotem zamówienia (działka nr 213/6, obręb geodezyjny 0016 Srebrny Borek, stanowiąca własność Gminy Szumowo) objęty jest pozwoleniem Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Białymstoku Delegatura w Łomży.
2. Prace w szczególności będą polegać na:
a) wykonaniu dojść, dojazdów, miejsc postojowych z kostki brukowej,
b) demontażu części istniejącego ogrodzenia,
c) wykonaniu nowego ogrodzenia z paneli systemowych typu 2D, wykonanych z drutu stalowego, ocynkowanego ogniowo i zabezpieczonego antykorozyjnie. Posadowienie na cokole prefabrykowanym. Słupki mocowane są do fundamentu punktowego z betonu. Wysokość ogrodzenia 1,2 m.
d) wykonaniu zagospodarowania terenów zielonych poprzez rozścielenie ziemi urodzajnej,
e) wykonaniu trawników parkowych siewem na gruncie kat. I- II z nawożeniem,
3. Prace stanowią szósty etap remontu- zgodnie z Opisem Technicznym do Zagospodarowania stanowiącym załącznik do SWZ. Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem zawierają przedmiar robót stanowiący załączniki Nr 6 do SWZ oraz pozwolenie Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Delegatura w Łomży wraz z załącznikami stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275209,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275209,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275209,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Izbiccy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662156496

7.3.3) Ulica: Supraślska

7.3.4) Miejscowość: Wasilków

7.3.5) Kod pocztowy: 16-010

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275209,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane