Przeprowadzenie badań EFL obiektów infrastruktury lotniskowej w rejonie odpowiedzialności RZI Gdynia z podziałem na IV części.
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282709
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:40
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcdd594b-f49f-4457-866e-b0899438fc8b
- Identyfikator
- 5860008452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badania wierzchniej warstwy glebyTechniczne usługi badawczeUsługi kontroli pasów startowych
Wykonawcy
4 przyznane
INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCHWarszawa, PL · lot 0
154 854,7 PLNINSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCHWarszawa, PL · lot 1
121 585,5 PLNINSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCHWarszawa, PL · lot 2
124 877,6 PLNINSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCHWarszawa, PL · lot 3
108 128,07 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282709 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie badań EFL obiektów infrastruktury lotniskowej w rejonie odpowiedzialności RZI Gdynia z podziałem na IV części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 19005559700000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: JANA Z KOLNA 8B
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-301
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzigdynia.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzigdynia.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
Ten link będzie prowadził na stronę opublikowanego postępowania.: https://platformazakupowa.pl/transakcja/12844541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie badań EFL obiektów infrastruktury lotniskowej w rejonie odpowiedzialności RZI Gdynia z podziałem na IV części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcdd594b-f49f-4457-866e-b0899438fc8b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114474/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie badania nośności sztucznych i naturalnych nawierzchni lotniskowych w m. Gdynia, Pruszcz Gdańsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/III/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia: Przeprowadzenie badania EFL lotniska EPOK Oksywie w zakresie:• Badania nośności metodą ACR/PCR i równości sztucznych nawierzchni lotniskowych EFLNSz ;
• Badania nośności i oceny zadarnienia naturalnych nawierzchni lotniskowych EFLNN;
• Badania wytrzymałości warstwy przypowierzchniowej sztucznych nawierzchni lotniskowych na odrywanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71353000-7 - Usługi badania wierzchniej warstwy gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71632000-7 - Techniczne usługi badawcze
71631490-1 - Usługi kontroli pasów startowych
4.5.5.) Wartość części: 125898,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II zamówienia: Przeprowadzenie badania EFL lotniska EPPR Pruszcz Gdański w zakresie:• Badania nośności metodą ACR/PCR i równości sztucznych nawierzchni lotniskowych EFLNSz ;
• Badania nośności i oceny zadarnienia naturalnych nawierzchni lotniskowych EFLNN;
• Badania wytrzymałości warstwy przypowierzchniowej sztucznych nawierzchni lotniskowych na odrywanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71353000-7 - Usługi badania wierzchniej warstwy gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71632000-7 - Techniczne usługi badawcze
71631490-1 - Usługi kontroli pasów startowych
4.5.5.) Wartość części: 124827,85 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III zamówienia: Inwentaryzacja uszkodzeń i napraw EFLNSz lotniska EPOK Oksywie.4.5.3.) Główny kod CPV: 71353000-7 - Usługi badania wierzchniej warstwy gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71632000-7 - Techniczne usługi badawcze
71631490-1 - Usługi kontroli pasów startowych
4.5.5.) Wartość części: 101526,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV zamówienia: Inwentaryzacja uszkodzeń i napraw EFLNSz lotniska EPPR Pruszcz Gdański.4.5.3.) Główny kod CPV: 71353000-7 - Usługi badania wierzchniej warstwy gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71632000-7 - Techniczne usługi badawcze
71631490-1 - Usługi kontroli pasów startowych
4.5.5.) Wartość części: 87909,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154854,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154854,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154854,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250007282
7.3.3) Ulica: Księcia Bolesława 6
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-494
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154854,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-18Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121585,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121585,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121585,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-000-72-82
7.3.3) Ulica: Księcia Bolesława 6
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-494
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121585,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-18Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124877,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124877,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124877,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-000-72-82
7.3.3) Ulica: Księcia Bolesława 6
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-494
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124877,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-18Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108128,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108128,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108128,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-000-72-82
7.3.3) Ulica: Księcia Bolesława 6
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-494
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108128,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-18| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |