CZYNNIKI DIAGNOSTYCZNE I PREPARATY KRWIOPOCHODNE - WR Zad. 17 Lateks Salmonella

INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282742
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-10 10:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6162281d-6469-4f05-bc9e-52fd0d0c986a
Identyfikator
8521809903
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Czynniki diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BIOMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąKraków, PL · lot 0
3061,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282742 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
CZYNNIKI DIAGNOSTYCZNE I PREPARATY KRWIOPOCHODNE - WR Zad. 17 Lateks Salmonella

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ostrawicka 2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-337

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914898200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wiw.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wiw.szczecin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwo żywności, ochrona zdrowia zwierząt, weterynaryjna ochrona zdrowia publicznego.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

CZYNNIKI DIAGNOSTYCZNE I PREPARATY KRWIOPOCHODNE - WR Zad. 17 Lateks Salmonella

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6162281d-6469-4f05-bc9e-52fd0d0c986a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084161/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Czynniki diagnostyczne i preparaty krwiopochodne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu A.272. C 5.2026 prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym, w zakresie
zadania nr 17, została złożona tylko jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt. 2 ustawy - Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c11c43f7-0b49-452c-9c65-48d945e0dd8b

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.272.C 9.2026 WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZYNNIKI DIAGNOSTYCZNE I PREPARATY KRWIOPOCHODNE – WR Zad. 17 Lateks Salmonella.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BIOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 003870871

7.3.3) Ulica: ul. Agrestowa 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-221

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3061,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy