„Usługi porządkowe – cz. II”

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282768
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282768/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-10 10:52
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2bd08de-5bdf-4276-baeb-6e4d0165741a
Identyfikator
6691126935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi czyszczenia okienUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi prania i czyszczenia na suchoUsługi utrzymania cmentarzyUsługi naprawcze i konserwacyjneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Wykonawcy

4 przyznane

FUNDACJA NASZE WSPARCIEBiałogard, PL · lot 0
118 326 PLN
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "FENIKS"Karlino, PL · lot 1
61 200 PLN
FUNDACJA NASZE WSPARCIEBiałogard, PL · lot 2
41 553 PLN
FUNDACJA NASZE WSPARCIEBiałogard, PL · lot 3
88 486,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282768 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługi porządkowe – cz. II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003801829

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Monte Cassino 2

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-412

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cuskoszalin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cus.koszalin.ibip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2bd08de-5bdf-4276-baeb-6e4d0165741a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługi porządkowe – cz. II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2bd08de-5bdf-4276-baeb-6e4d0165741a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282768

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037017/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Usługi porządkowe – cz. II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, że zamówienie publiczne będzie realizowane w ramach projektu “Rozwój usług społecznych w Gminie Miasto Koszalin” nr FEPZ.06.18-IP.01-0039/24 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197527

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 237778,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja „Usługi mycia okien”, która obejmuje tzw. „koszyk usług” zawierający:
1) mycie okna jednoskrzydłowego z obu stron, ram, parapetów,
2) mycie okna dwuskrzydłowego z obu stron, ram, parapetów,
3) mycie drzwi balkonowych pojedynczych z obu stron, ram, parapetów,
4) mycie drzwi balkonowych podwójnych z obu stron, ram, parapetów.
Zamawiający określa szacunkową liczbę usług w ramach „koszyka usług” ogółem w skali całego zamówienia na ok. 1 680 usług.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 70992,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja „Usługi pralniczej”, która obejmuje tzw. „koszyk usług” zawierający:
1) pranie kompletu bielizny pościelowej: poszwa na kołdrę (1 szt.), poszewka na poduszkę (2 szt.), prześcieradło (1 szt.)
2) pranie ręcznika małego (1 szt.)
3) pranie ręcznika średniego (1 szt.)
4) pranie ręcznika dużego (1 szt.)
5) pranie dużego koca (1 szt.)
6) pranie kompletu firan (2 szt.)
7) pranie kompletu zasłon (2 szt.)
8) pranie narzuty (1 szt.)
9) pranie poduszek syntetycznych (2 szt.)
10) pranie poduszek puchowych (2 szt.)
11) pranie kołdry puchowej (1 szt.)
12) pranie kołdry syntetycznej (1 szt.).
Zamawiający określa szacunkową liczbę usług w ramach „koszyka usług” ogółem w skali całego zamówienia na ok. 1 200 usług.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 55667,88 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja „Usługi porządkowania nagrobków”, która obejmuje czynności wymienione poniżej:
1) umycie na mokro tablicy i płyty nagrobka (nie obejmuje usunięcia mchu/nalotu),
2) usunięcie obumarłych kwiatów i wypalonych wkładów,
3) zebranie śmieci i wyrzucenie do śmietnika,
4) uprzątnięcie terenu wokół grobu (wyrwanie chwastów, zamiecenie, zgrabienie liści),
5) odśnieżenie płyty nagrobka (w okresie zimowym),
6) zakup wkładu lub znicza i zapalenie go.
Zamawiający określa szacunkową liczbę usług ogółem w skali całego zamówienia na ok. 405 usług.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98371111-5 - Usługi utrzymania cmentarzy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 43594,20 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja usługi „Złota Rączka”, która obejmuje tzw. „koszyk usług” zawierający:
1) regulację drzwi
2) uszczelnianie drzwi
3) naprawę lampy
4) montaż lampy
5) wymianę żarówki w lampie
6) montaż/wymianę spłuczki (nie obejmuje spłuczki podtynkowej)
7) montaż, wymianę deski klozetowej
8) naprawę, nasmarowanie, wymianę, wyregulowanie zawiasu
9) naprawę, nasmarowanie, wymianę, wyregulowanie zamka
10) naprawę, nasmarowanie, wymianę, wyregulowanie klamki
11) naprawę, nasmarowanie, wymianę, wyregulowanie gałki
12) naprawę, nasmarowanie, wymianę, wyregulowanie uchwytu w drzwiach/szafkach
13) montaż lustra/obrazu
14) montaż uchwytu/wieszaka
15) montaż półki
16) montaż karnisza
17) wymianę uszczelki np. w kranie, słuchawce, wężu prysznicowym, baterii łazienkowej, muszli klozetowej (1 szt.)
18) wymianę słuchawki prysznicowej
19) wymianę baterii kuchennej
20) wymianę baterii łazienkowej
21) drobną naprawę mebla (sklejenie, skręcenie) – nie dotyczy mebli nowo zakupionych
22) podłączenie pralki/zmywarki (nie naprawa)
23) udrażnianie zatkanej rury
24) wymianę syfonu
25) uszczelnienie silikonem przecieku: np. przy wannie, brodziku, umywalce.
Zamawiający określa szacunkową liczbę usług w ramach „koszyka usług” ogółem w skali całego zamówienia na ok. 540 usług.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4d do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 67524,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118326,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118326,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118326,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Nasze Wsparcie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389844340

7.3.4) Miejscowość: Białogard

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118326,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-09-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjala "Feniks"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321362217

7.3.4) Miejscowość: Karlino

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-09-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41553,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41553,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41553,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Nasze Wsparcie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389844340

7.3.4) Miejscowość: Białogard

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41553,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-09-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88486,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88486,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88486,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Nasze Wsparcie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389844340

7.3.4) Miejscowość: Białogard

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88486,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-09-30
2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi