Budowa kanalizacji sanitarnej w Serocku ul. Orla
Miasto i Gmina Serock
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282793
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282793/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:57
- Lokalizacja
- Serock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e26d7007-ddd4-4cb0-a007-f4e849b38ec1
- Identyfikator
- 5361739574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282793 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w Serocku ul. Orla
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Serock
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015570119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Serock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.piekarzewski@serock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.serock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://serock.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej w Serocku ul. Orla2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e26d7007-ddd4-4cb0-a007-f4e849b38ec1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031244/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa kanalizacji sanitarnej w Serocku ul. Orla
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRI.271.2.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 852883,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami kanalizacyjnymi w ulicy Orlej i Warszawskiej w Serocku, na terenie działek o nr ewid. 59/4, 43/11 obręb 14 Serock, gm. Serock, zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez firmę RUROPROJEKT Jacek Obidziński, Ludwinowo Zegrzyńskie 57, 05-140 Serock.
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia obejmuje:
a) budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur PP Ø315 o całkowitej długości L=402.0 m oraz z rur PP Ø160 o całkowitej długości L=42.5 m, w tym 12 studzienek betonowych DN1200. Uwaga: Zamawiający dopuszcza zmianę technologii wykonania robót w ul. Warszawskiej z wykopu otwartego wąskoprzestrzennego na technologię bezwykopową (np. przewiert sterowany, mikrotunelowanie) wraz ze zmianą rodzaju rur na rury kamionkowe lub żelbetowe przeciskowe. Możliwość zmiany technologii wykonania robót uwarunkowana będzie wcześniejszym wyrażeniem zgody na niniejsze przez MPWiK w m. st. Warszawie i uzgodnieniem dokumentacji zamiennej. W przypadku prowadzenia robót w ul. Warszawskiej metodą wykopu otwartego wykonawca będzie zobowiązany do wykonania zabezpieczenia wykopów w postaci ścian szczelnych wciskanych w ziemi przy użyciu np. grodzic stalowych mających na celu zabezpieczenie warstw konstrukcyjnych i podłoża jezdni ul. Warszawskiej.
b) budowę 12 przyłączy kanalizacji sanitarnej do dwunastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych z rur PP Ø160; na trasie przyłączy należy wykonać dziewięć studzienek PPØ425 i trzy studnie betonowe DN 1000.
c) odtworzenie nawierzchni oraz uporządkowanie terenu po budowie sieci kanalizacji sanitarnej; teren budowy należy przywrócić do stanu sprzed budowy; w ul. Orlej wykonawca zobowiązany jest do odtworzenia nawierzchni na całym odcinku i całej szerokości jezdni w dotychczasowej technologii z zachowaniem obecnie zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych (grubość warstwy odtworzenia nawierzchni – min. 8cm); (jeśli zajęcie pasa drogowego będzie wpływało na ruch drogowy lub ograniczało widoczność na drodze, do wniosku o zajęcie pasa drogowego należy dołączyć zatwierdzony projekt czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót w pasie drogowym drogi publicznej – ul. Warszawskiej).
d) wykonanie utwardzenia nawierzchni istniejących zjazdów kostką betonową – utwardzenie nawierzchni zjazdów wykonać w miejscach projektowanych studni K2, K4 i K5 na długości od krawędzi jezdni do krawędzi ścieżki rowerowej; w ramach wskazanych robót należy wykonać pełne okrawężnikowanie nawierzchni zjazdów (opornik 12x25 na ławie betonowej z oporem) oraz następujące warstwy konstrukcyjne: podłoże gruntowe, warstwa odsączająca z piasku gr. 10 cm, podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm stabilizowanego mechanicznie gr. 20cm, podsypka cementowo-piaskowa gr. 5 cm, warstwa ścieralna – kostka betonowa Holland gr. 8 cm, kolor szary. Wymiary zjazdu: szerokość jezdni - 5,0m, połączenie zjazdu z jezdnią wyokrąglone łukiem kołowym o promieniu r=3-5m, powierzchnia około 35m2.
e) odtworzenie infrastruktury oraz zagospodarowania, w tym zachowanie nasadzeń zieleni na terenie nieruchomości stanowiących własność osób prywatnych.
f) wykonanie monitoringu TV wybudowanej sieci i przyłączy.
g) wykonanie innych robót przewidzianych dokumentacją projektową.
h) opracowanie dokumentacji powykonawczej sieci kanalizacji sanitarnej i przyłączy kanalizacyjnych zgodnie z wytycznymi MPWiK w m. st. Warszawie, przekazanie jej i uzgodnienie w MPWiK w m. st. Warszawie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1635900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 774900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane Dariusz Nalewajk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7581525304
7.3.3) Ulica: Dzbenin 85C
7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-410
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 774900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |