Utrzymanie czystości w budynku Basenu pod Platanem w Brzeszczach
Ośrodek Kultury w Brzeszczach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515501
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-25 11:48
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d69700b3-fbc6-4fd8-977b-f8f55cf34e7b
- Identyfikator
- 6521027832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515501 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości w budynku Basenu pod Platanem w Brzeszczach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Kultury w Brzeszczach
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Narutowicza 1, 32 - 620 Brzeszcze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000965683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 211 1 490
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ok.brzeszcze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ok.brzeszcze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d69700b3-fbc6-4fd8-977b-f8f55cf34e7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie czystości w budynku Basenu pod Platanem w Brzeszczach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d69700b3-fbc6-4fd8-977b-f8f55cf34e7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00078185/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Utrzymanie czystości na Basenie pod Platanem w Brzeszczach, przy ul. Ofiar Oświęcimia 39a w godzinach od 23:00 - 7:00 (nocna zmiana) w okresie od 01.10.2024 r. do 30.09.2028 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAT - 2221/2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 641550,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w budynku Basenu pod Platanem
w Brzeszczach przy ul. Ofiar Oświęcimia 39 a w godzinach od 23:00 – 7:00 (nocna zmiana )
w okresie 39 miesięcy począwszy od 01.10.2024 r. do 31.12.2027 r.
Utrzymanie czystości polega na gruntownym sprzątaniu i dezynfekcji obiektu w dniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 23.00 – 7.00, przez min. 2 osoby na każdej ze zmian, przy sprawdzalnym założeniu, iż 2 osoby będą w stanie wykonać wszelkie obowiązki stanowiące przedmiot zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu stanowią:
Zakres rzeczowy usługi sprzątania Basenu pod Platanem w Brzeszczach - załącznik nr 7 oraz załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 698100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1050543,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 698100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clean Team Marlena Buła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771988905
7.3.4) Miejscowość: Myszków
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 698100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 39 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |