„Modernizacja dachu świetlicy wiejskiej w Barłogach”
Gmina Grzegorzew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282832
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 11:06
- Lokalizacja
- Grzegorzew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-887d87aa-b01b-4ce0-8aee-94368e28581e
- Identyfikator
- 6662004649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282832 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja dachu świetlicy wiejskiej w Barłogach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grzegorzew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019148
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia Państwa Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Grzegorzew
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-640
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: Tel: 63 27 18 255
1.5.8.) Numer faksu: Fax: 63 27 18 222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grzegw@grzegorzew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grzegorzew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-887d87aa-b01b-4ce0-8aee-94368e28581e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja dachu świetlicy wiejskiej w Barłogach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-887d87aa-b01b-4ce0-8aee-94368e28581e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041298/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja dachu świetlicy wiejskiej w Barłogach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane z projektu Priorytetu 08 „Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)” Działania 08.01 „Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169892
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZF.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 237244,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Modernizacja dachu świetlicy wiejskiej w Barłogach, w tym roboty rozbiórkowe, wykonanie wieńca, montaż nowej konstrukcji metalowej oraz ułożenie pokrycia z blachy trapezowej. Obiekt zlokalizowany w miejscowości Barłogi:
działka nr 286/1 obręb Barłogi (0001), jedn. 300905_2, według projektu Zamawiającego. Cel: Poprawa funkcjonalności obiektu i stworzenie bezpiecznej przestrzeni do integracji mieszkańców oraz warsztatów międzypokoleniowych. Grupy docelowe: Mieszkańcy Barłóg, seniorzy, ludzie młodzi oraz druhowie OSP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357538,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369717,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357538,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU "WASZ-MAR" Mariusz Waszewski,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881960281
7.3.3) Ulica: Huta Chodecka 17
7.3.4) Miejscowość: Huta Chodecka
7.3.5) Kod pocztowy: 87-860
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357538,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, iż zwiększył kwotę przewidziana na realizację zadania do ceny najkorzystniejszej oferty, która zgodnie z Uchwałą nr XXII/139/2026 Rady Gminy Grzegorzew z dnia 23 kwietnia 2026r. została wprowadzona do budżetu gminy i odstąpił od unieważnienia postępowania na podstawie art.255 pkt.3 PzP.Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty.
Do realizacji zamówienia wybrana została:
Oferta nr 1
PHU "WASZ-MAR" Mariusz Waszewski
Huta Chodecka 17, 87-860 Huta Chodecka
Cena 357 538,12 zł brutto.
Okres gwarancji: 60 miesięcy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |