Modernizacja ulicy Pięknej w Dosinie
Miasto i Gmina Serock
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282836
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 11:07
- Lokalizacja
- Serock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-627aaea3-1d62-482f-a705-264eab24a47e
- Identyfikator
- 5361739574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282836 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulicy Pięknej w Dosinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Serock
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015570119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Serock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.piekarzewski@serock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.serock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://serock.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ulicy Pięknej w Dosinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-627aaea3-1d62-482f-a705-264eab24a47e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031244/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Serock
1.1.9 Modernizacja ul. Pięknej w Dosinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208344
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRI.271.2.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3155245,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje realizację dwóch zadań:
A. Rozbudowę ul. Pięknej w Dosinie, obejmującą roboty drogowe w zakresie:
- budowy jezdni, chodnika, zjazdów, odwodnienia i poboczy;
- przebudowy istniejącego oświetlenia,
- przebudowy skrzyżowania z ul. Zegrzyńską (droga powiatowa nr 1802W) wraz z wykonaniem przejścia dla pieszych i dojściami do tego przejścia,
- przebudowy skrzyżowania z drogą gminną Nr 180423W (ulica bez nazwy - przedłużenie ul. Lipowej),
- wykonania elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD) i wdrożenia stałej organizacji ruchu,
- wykonanie innych robót przewidzianych dokumentacją projektową,
- szczegółowo zakres prac został określony w dokumentacji projektowej (PZT, PAB, Projekt techniczno-wykonawczy, SSTWiOR) autorstwa firmy DROMACC Maciej Białoszewski, ul. Goworowska 31A/5, 07-410 Ostrołęka stanowiącej załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.
B. Budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Pięknej, Nasturcji i Zegrzyńskiej w Skubiance, na terenie działek o nr ew. 366, 364/5, 550, 322 obręb Skubianka, gm. Serock, zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa firmy SAFAGE Oddział w Polsce Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa. stanowiącą załącznik nr 9 do niniejszej SWZ. UWAGA: Zamówienie obejmuje tylko część projektu objętego dwoma pozwoleniami na budowę. Pozostała część zostanie wykonana w kolejnych latach w oddzielnych postępowaniach przetargowych. W związku z tym konieczne będzie uzyskanie pozwoleń na częściowe użytkowanie obiektów z obu pozwoleń na budowę. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej - kanały główne wraz z uzbrojeniem z odcinkami sieci do granic nieruchomości drogowych zgodnie z załącznikiem graficznym do specyfikacji. Odcinki sieci do wybudowania w ramach przedmiotowego zamówienia:
- odcinek od studni 319 do studni 319.6, (ul. Nasturcji, Zegrzyńska),
- odcinek od studni 320 do studni 320.4 (droga wewnętrzna dz. 364/5, ul. Zegrzyńska),
- odcinek od studni 318 do studni 325 (ul. Piękna, Zegrzyńska) wraz z włączeniem do komory znajdującej się w pasie drogi powiatowej nr 1802W.
- 11 odcinków sieci od kanału głównego do granic nieruchomości.
- wykonanie innych robót przewidzianych dokumentacją projektową
2) Zadanie A związane z rozbudową ul. Pięknej w Dosinie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3) Zadanie B związane z budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Pięknej, Nasturcji i Zegrzyńskiej w Skubiance realizowane jest w ramach zadania ujętego w budżecie Miasta i Gminy Serock pn. Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Serock: budowa kanalizacji sanitarnej rejon Borowa Góra - Dosin - Skubianka - Jachranka - Izbica, Dębe.
4) Stan istniejący. Ulica Piękna stanowi drogę gminną. Pas drogowy ulicy Pięknej w obecnym kształcie ma szerokość około 6-10 m. Pas drogowy jest wyznaczony przez granice ewidencyjne działek oraz ogrodzenia nieruchomości. Jezdnia drogi wykonana jest z betonu asfaltowego w złym stanie technicznym. Zjazdy o nawierzchni utwardzonej betonową kostka brukową oraz gruntowe. Odwodnienie drogi podłużne oraz poprzeczne w kierunku poboczy, nie spełniające swego zadania i nie odbierające wody w odpowiedni sposób. Infrastruktura techniczna zlokalizowana w granicach pasa drogowego występuje w postaci: sieci gazowej, sieci elektroenergetycznej, sieci wodociągowej, sieci teletechnicznej. Otoczenie inwestycji stanowią zabudowane i niezabudowane działki budowlane. Ulica Zegrzyńska stanowi drogę powiatową nr 1802W - ul. Zegrzyńska. Szerokość pasa drogowego wynosi: od 14 do 22 m. Jezdnia o nawierzchni bitumicznej szerokości 6m. Odwodnienie powierzchniowe do istniejących rowów i na istniejące tereny zielone. Ulica Nasturcji oraz droga wewnętrzna (dz. 364/5) stanowią własność osób fizycznych i posiadają nawierzchnię gruntową. Infrastruktura techniczna w obrębie projektowanych robót budowlanych: sieci gazowej, sieci elektroenergetycznej (doziemna i napowietrzna), sieci wodociągowej, sieci teletechnicznej, sieci kanalizacji sanitarnej.
5) Ilość robót do wykonania w ramach obydwu zadań należy ustalić na podstawie dokumentacji projektowej i ewentualnej wizji w terenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2271576,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4801409,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2271576,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mabau Polska Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231028329
7.3.3) Ulica: ul. Alternatywy 9
7.3.4) Miejscowość: Szymanów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-532
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Część zakresu robót drogowych, Zakres robót elektrycznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2271576,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |