Remont ul. 1 Maja i ul. Wojska Polskiego w Płońsku

Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282856
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-10 11:12
Lokalizacja
Płońsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d8eb6bb-d35b-4fd3-8cdb-785188b2e687
Identyfikator
5671783718
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOznakowanie drogoweRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychUsługi ogrodnicze

Wykonawcy

1 przyznane

ROMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 187 111,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282856 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. 1 Maja i ul. Wojska Polskiego w Płońsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka 39

1.5.2.) Miejscowość: Płońsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plonsk@plonsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plonsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://plonsk.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ul. 1 Maja i ul. Wojska Polskiego w Płońsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d8eb6bb-d35b-4fd3-8cdb-785188b2e687

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036230/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont ul. 1 Maja i ul. Wojska Polskiego w Płońsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165335

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni ul. 1 Maja oraz remontu nawierzchni chłodników na ul. Wojska Polskiego w Płońsku.
3.1. Zakres przedmiotu zamówienia:
Ulica 1 Maja
Roboty remontowe obejmują:
1. Rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni gr. 8 cm z masy mineralno-bitumicznej.
2. Rozbiórkę podbudowy z betonu gr. 35 cm.
3. Wywiezienie gruzu.
4. Roboty ziemne.
5. Wykonanie pod jezdnią podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o grubości 15 cm oraz z kruszyw łamanych o grubości 20 cm.
6. Wykonanie nowej nawierzchni z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm (grafitowej) na podsypce cementowo-piaskowej.
7. Regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych, zaworów wodociągowych i gazowych oraz kratek ściekowych.
8. Wykonanie oznakowania poziomego – znaki p-18.
Ulica Wojska Polskiego
Roboty remontowe obejmują:
1. Rozbiórkę istniejącej nawierzchni chodników gr. 4 cm z masy mineralno-bitumicznej i kostki betonowej.
2. Rozbiórkę istniejących obrzeży i krawężników betonowych.
3. Wywiezienie gruzu.
4. Roboty ziemne.
5. Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o grubości 15 cm oraz z kruszyw łamanych o grubości 20 cm.
6. Wbudowanie nowego obrzeża i krawężników betonowych wraz z wykonaniem ław betonowych.
7. Wykonanie nowej nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm. (kolorowej).
8. Wykonanie trawników.
9. Regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych, zaworów wodociągowych i gazowych oraz studzienek telefonicznych.

3.2. Szczegółowe informacje nt. przedmiotu zamówienia zawarte są w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.

Inwestycja jest realizowana z dofinansowaniem zewnętrznym w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1187111,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1292888,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1187111,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Romil Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661765110

7.3.3) Ulica: ul. Polskie Drogi 6/31

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-775

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1187111,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1.Termin wykonania zamówienia: 5 miesięcy od dnia podpisania umowy, lecz nie później niż do dnia 30.09.2026 roku.
2. Inwestycja jest realizowana z dofinansowaniem zewnętrznym w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane