Dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie infrastruktury teleinformatycznej w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
GMINA MOGIELNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282859
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282859/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 11:12
- Lokalizacja
- Mogielnica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c638916-cf2f-489b-9b94-5ca29ed85a7b
- Identyfikator
- 7971893228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282859 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie infrastruktury teleinformatycznej w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOGIELNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Mogielnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-640
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mogielnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mogielnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c638916-cf2f-489b-9b94-5ca29ed85a7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie infrastruktury teleinformatycznej w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c638916-cf2f-489b-9b94-5ca29ed85a7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282859
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248245
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR-6740.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie infrastruktury teleinformatycznej w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Zamówienie obejmuje dostawę, konfigurację oraz uruchomienie infrastruktury teleinformatycznej przeznaczonej dla jednostek organizacyjnych Gminy Mogielnica, tj.:
• Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy,
• Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mogielnicy,
• Publicznej Szkoły Podstawowej w Borowem,
• Zespołu Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Michałowicach,
• Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mogielnicy.
3. Zamawiający przewiduje instalację jednego kompletnego i niezależnego zestawu infrastruktury teleinformatycznej w każdej wskazanej jednostce organizacyjnej.
4. Każdy zestaw infrastruktury musi funkcjonować jako niezależne środowisko:
• przechowywania danych,
• wykonywania kopii bezpieczeństwa,
• realizacji polityk cyberbezpieczeństwa,
• retencji danych,
• odtwarzania danych po awarii lub incydencie bezpieczeństwa.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
• Załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
6. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• dostawę systemów pamięci masowej NAS,
• dostawę dysków HDD,
• dostawę dysków SSD NVMe,
• dostawę przełączników zarządzalnych,
• dostawę zasilaczy UPS,
• konfigurację infrastruktury,
• uruchomienie środowiska backupowego,
• konfigurację mechanizmów cyberbezpieczeństwa,
• wykonanie dokumentacji powdrożeniowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175000,00 PLN
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |