Dostawa specjalistycznego samochodu wysokiego zgniotu do zbierania odpadów komunalnych z zabudową dwukomorową
Gmina Józefów nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282869
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 11:14
- Lokalizacja
- Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34531177-0036-4196-8457-69dc0b52f050
- Identyfikator
- 7171801294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282869 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa specjalistycznego samochodu wysokiego zgniotu do zbierania odpadów komunalnych z zabudową dwukomorową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą
1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Opolska 33F
1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl/pn/gminajozefow/demand/278610/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa specjalistycznego samochodu wysokiego zgniotu do zbierania odpadów komunalnych z zabudową dwukomorową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34531177-0036-4196-8457-69dc0b52f050
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028595/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu na potrzeby PUK Sp z o.o. w Józefowie nad Wisłą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.7.2026.KP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego samochodu wysokiego zgniotu do zbierania odpadów komunalnych zabudową dwukomorową i z przeprowadzeniem szkolenia w zakresie, obsługi, napraw i rozruchem mechanicznym oraz próbami eksploatacyjnymi w ramach zadania „Dostawę specjalistycznego samochodu wysokiego zgniotu do zbierania odpadów komunalnych z zabudową dwukomorową”.
4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawa specjalistycznego samochodu wysokiego zgniotu do zbierania odpadów komunalnych zabudową dwukomorową
2) przeprowadzenie szkolenia w zakresie, obsługi, napraw i rozruchem mechanicznym oraz próbami eksploatacyjnymi
4.3. Podstawowe parametry techniczne pojazdu stanowiącego przedmiot niniejszego zamówienia:
Pojazd używany,
Pojazd musi posiadać dokumenty niezbędne do prawidłowej eksploatacji, deklarację zgodności CE dla podwozia i zabudowy oraz inne dokumenty niezbędne do prawidłowej eksploatacji w tym ważne świadectwo homologacji dla kompletnego pojazdu lub dokumenty dopuszczające do ruchu drogowego w Polsce i rejestracji pojazdu zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym.
Nadwozie typu furgon.
Rok produkcji nie starszy niż 2019 r.
Przebieg nie większy niż 150 000 km
Silnik wysokoprężny, spełniający wymogi emisji spalin zgodnie z obowiązującymi przepisami EURO 6.
Pojemność skokowa silnika od 7 000 cm3 do 10 000 cm3
Moc silnika 280 - 320 KM.
Maksymalny moment obrotowy min. 1600Nm
Skrzynia biegów automatyczna ze sprzęgłem hydrokinetycznym
Pojemność zbiornika paliwa min. 200l aluminiowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 318570,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429117,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 318570,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIOSELECT Spółka z ógraniczóną ódpówiedzialnóścią
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572955559
7.3.3) Ulica: ul. Łagówska 37,
7.3.4) Miejscowość: Raków
7.3.5) Kod pocztowy: 26-035
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 318570,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |