DOSTAWĘ WARZYW I OWOCÓW DLA JEDNOSTKI WOJSKOWEJ NR 2286
JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2286
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282948
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 11:30
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a41c61c-ac04-44d1-b126-089687eff81d
- Identyfikator
- 7540003589
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282948 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWĘ WARZYW I OWOCÓW DLA JEDNOSTKI WOJSKOWEJ NR 2286
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2286
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530969044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: N
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-076
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw2286.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/jw2286
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jw22861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWĘ WARZYW I OWOCÓW DLA JEDNOSTKI WOJSKOWEJ NR 22862.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a41c61c-ac04-44d1-b126-089687eff81d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121890/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa warzyw i owoców dla Jednostki Wojskowej Nr 2286
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270161
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 04/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawę warzyw i owoców dla Jednostki Wojskowej Nr 2286”.
2. Przedmiotem zamówienia są produkty spożywcze: warzywa i owoce do zabezpieczenia żywienia stanów osobowych oraz funkcjonowania obiektów żywienia zbiorowego Jednostki Wojskowej Nr 2286 w 2026 r.
15300000-1 – owoce, warzywa i podobne produkty,
3. Ilość zamawianego asortymentu zawiera formularz cenowy – załącznik nr 3 do SWZ.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
5. Zamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw na podstawie prawa opcji do 100% zamówienia podstawowego. Zamówienie opcjonalne zawiera załącznik nr 3 do SWZ oraz § 5 PRAWO OPCJI w załączniku nr 4 – wzór umowy. Zamawiający informuje, iż prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać.
6. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania norm zgodnie z którymi wejście cudzoziemców na teren chronionych obiektów wojskowych powinno być poprzedzone uzyskaniem pozytywnej opinii Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz wydaniem pozwolenia jednorazowego przez Dowódcę Jednostki Wojskowej Nr 2286 zgodnie z Decyzją Nr 107/MON Ministra Oborny Narodowej z dnia 18 sierpnia 2021 r. w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej (Dz. Urz. MON z 2021r. poz. 177). Zamawiający nie gwarantuje wydania zgody przez SKW na przebywanie na terenie kompleksu cudzoziemców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 10.06.2026 r. o godzinie 9:00. Do tego czasu nie złożono żadnej oferty.W związku z tym, że w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta, zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania.
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |