Dostawa i wdrożenie rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Kamienna Góra” w ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Gmina Kamienna Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00283005
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00283005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-10 11:43
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28ce6586-c844-4eeb-a02e-5e7ccba449d1
Identyfikator
6140102873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweUrządzenia siecioweSerwerySerwery plikówPakiety oprogramowania i systemy informatyczneSystemy operacyjnePakiety oprogramowania zabezpieczającegoPakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartościąPakiety oprogramowania dla sieci

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283005 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Kamienna Góra” w ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamienna Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821322

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 756106292

1.5.8.) Numer faksu: 757442857

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminakg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakamiennagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminakamiennagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wdrożenie rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Kamienna Góra” w ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28ce6586-c844-4eeb-a02e-5e7ccba449d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, program „Cyberbezpieczny Samorząd”. Usługa realizowana jest w ramach Umowy o powierzenie grantu o numerze FERC.92.02-CS.01-001/23/2463/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270075

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OS.2151.10/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Kamienna Góra” w ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd” finansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Przedmiot zamówienia w dalszej treści określany jest łącznie jako „przedmiot zamówienia ”albo „rozwiązania” i obejmuje w szczególności dostawę sprzętu, licencji, oprogramowania, wdrożenie, konfigurację, usługi gwarancyjne, serwisowe oraz wsparcie techniczne, zgodnie z OPZ.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określono szczegółowo w Załączniku Nr 2 do SWZ. Dostarczone elementy przedmiotu zamówienia muszą być fabrycznie nowe, wolne od obciążeń prawami osób trzecich oraz zgodne z wymaganiami określonymi w OPZ. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, montaż, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie elementów wskazanych w OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48820000-2 - Serwery

48823000-3 - Serwery plików

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48620000-0 - Systemy operacyjne

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złozone w postępowaniu oferty ( jedna oferta) zostały odrzucone.
2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy