Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn:Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń,implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony inf(..)
Gmina Borzęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00283102
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 12:05
- Lokalizacja
- Borzęcin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-669481b9-cd62-432c-9383-de18a3e8245e
- Identyfikator
- 8691318251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283102 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn:Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń,implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony inf(..)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzęcin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borzęcin
1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@borzecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-669481b9-cd62-432c-9383-de18a3e8245e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn:Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń,implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony inf(..)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-669481b9-cd62-432c-9383-de18a3e8245e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045486/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń, implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony informacji w Gminie Borzęcin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01- 001/23 współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233267
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn.: „Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń, implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony informacji w Gminie Borzęcin”. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
-usługi informatyczne w zakresie wdrożenia, konserwacji sprzętu informatycznego oraz oprogramowania,
- doposażenie jednostek podległych - zakup urządzeń NAS,
- doposażenie jednostek podległych - zasilanie awaryjne,
- doposażenie serwerowni - serwerowy zasilacz awaryjny,
- zakup serwerów do pełnienia roli klastra,
- zakup dedykowanej usługi bezpiecznego przechowywania danych realizowanej przez zewnętrznych ekspertów,
- zakup oprogramowania antywirusowego,
- doposażenie serwerowni - urządzenia sieciowe i osprzęt sieciowy pozwalający na przyłączenie do szerokopasmowego internetu,
- zakup zasilaczy awaryjnych na potrzeby stanowisk końcowych,
- doposażenie jednostek podległych - rozbudowa zabezpieczeń logicznych,
- doposażenie serwerowni - serwer z systemem operacyjnym i oprogramowaniem oraz dodatkowe dyski (o większej pojemności),
- doposażenie serwerowni - zakup urządzenia NAS.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
30211300-4 - Platformy komputerowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32428000-9 - Modernizacja sieci
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 755835,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 755835,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STIMO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6842508653
7.3.3) Ulica: ul. R. Kaczorowskiego 6
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 755835,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |