DOSTAWY MĄK ZBOŻOWYCH I RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 2026 R.

Areszt Śledczy w Wejherowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00283153
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00283153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-10 12:18
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4edcc6f7-270a-4d8e-a29f-e9aab69ff3ec
Identyfikator
5881172984
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mąka do wyrobu chlebaMąki zbożoweMakaron niegotowanyRyżProdukty przemiału owsaProdukty zbożoweWarzywa strączkowe suszoneWarzywa strączkowe suszone, łuskanePłatki owsianeProdukty z ziaren zbóżSoczewicaSkrobieRóżne produkty spożywcze i produkty suszoneOlej roślinnyOcet lub produkty równoważneSyropy cukroweCukier białySólBulionyHerbata czarnaSosyZupyJajaKetchupMusztardaMajonezSubstytuty kawyMieszanki przyprawProdukty suszonePieprzPrzyprawy i przyprawy korzenneWody mineralne

Wykonawcy

3 przyznane

PRZEMYSŁAW SOSNOWSKILębork, PL · lot 0
58 747,5 PLN
DARIUSZ KARASIŃSKIJaksice, PL · lot 1
50 301,3 PLN
DARIUSZ KARASIŃSKIJaksice, PL · lot 2
61 991,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283153 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWY MĄK ZBOŻOWYCH I RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 2026 R.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Wejherowie

1.3.) Oddział zamawiającego: AŚ Wejherowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001093200

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 302

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 778 79 03

1.5.8.) Numer faksu: 58 778 79 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_wejherowo@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://aswejherowo.bip.gov.pl/ ; https://sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-wejherowie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4edcc6f7-270a-4d8e-a29f-e9aab69ff3ec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWY MĄK ZBOŻOWYCH I RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 2026 R.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4edcc6f7-270a-4d8e-a29f-e9aab69ff3ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00129534/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Mąka

1.2.5 Przybrawy, buliony i zupy

1.2.6 Produkty zbożowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212965

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BHP.2232.1.2026.GK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 280637,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę sukcesywnych dostaw mąk zbożowych do magazynu żywnościowego Zamawiającego zlokalizowanego w Areszcie Śledczym w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15612120-8 - Mąka do wyrobu chleba

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15612200-3 - Mąki zbożowe

4.5.5.) Wartość części: 102353,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę sukcesywnych dostaw artykułów zbożowych i strączkowych do magazynu żywnościowego Zamawiającego zlokalizowanego w Areszcie Śledczym w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15851100-9 - Makaron niegotowany

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03211300-6 - Ryż

15613100-9 - Produkty przemiału owsa

15613300-1 - Produkty zbożowe

03212210-5 - Warzywa strączkowe suszone

03212200-2 - Warzywa strączkowe suszone, łuskane

15613380-5 - Płatki owsiane

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

03212211-2 - Soczewica

15623000-1 - Skrobie

4.5.5.) Wartość części: 85044,88 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę sukcesywnych dostaw artykułów sypkich, przypraw oraz różnych artykułów spożywczych do magazynu żywnościowego Zamawiającego zlokalizowanego w Areszcie Śledczym w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15411100-3 - Olej roślinny

15871110-8 - Ocet lub produkty równoważne

15831500-7 - Syropy cukrowe

15831200-4 - Cukier biały

15872400-5 - Sól

15891500-5 - Buliony

15863200-7 - Herbata czarna

15871260-4 - Sosy

15891400-4 - Zupy

03142500-3 - Jaja

15871230-5 - Ketchup

15871250-1 - Musztarda

15871273-8 - Majonez

15862000-8 - Substytuty kawy

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15893000-4 - Produkty suszone

15872100-2 - Pieprz

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15981000-8 - Wody mineralne

4.5.5.) Wartość części: 93238,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58747,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81207,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58747,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH "AGAWA" SOSNOWSKI PRZEMYSŁAW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190637017

7.3.3) Ulica: Chmieleńska 61

7.3.4) Miejscowość: Kartuzy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-300

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58747,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50301,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73641,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50301,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODUKCJA HANDEL USŁUGI "DARKO" DARIUSZ KARASIŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 093225985

7.3.3) Ulica: Szosa Bydgoska 40

7.3.4) Miejscowość: Jaksice

7.3.5) Kod pocztowy: 88-181

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50301,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61991,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75816,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61991,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODUKCJA HANDEL USŁUGI "DARKO" DARIUSZ KARASIŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 093225985

7.3.3) Ulica: Szosa Bydgoska 40

7.3.4) Miejscowość: Jaksice

7.3.5) Kod pocztowy: 88-181

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61991,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy