Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279''
Gmina Wilkołaz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00283453
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283453/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 13:18
- Lokalizacja
- Wilkołaz Pierwszy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a272b3c0-3d89-4f1d-9554-08c5af7b7e4e
- Identyfikator
- 7151799358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283453 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279''
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilkołaz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilkołaz Pierwszy 9
1.5.2.) Miejscowość: Wilkołaz Pierwszy
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-212
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 821 20 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wilkolaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilkolaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a272b3c0-3d89-4f1d-9554-08c5af7b7e4e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279''2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a272b3c0-3d89-4f1d-9554-08c5af7b7e4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283453
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050206/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi gminnej nr 118013L- Rudnik Szlachecki (ok. 300 m)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198339
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 450000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279’’ obejmująca budowędrogi gminnej nr 118013L w miejscowości Rudnik Szlachecki na odcinku o długości 279 mb (od km 0+000 do km 0+279), na działkach nrewid. 36,37/1, 37/2, 38/1 38/11 położonych w obrębie geod. Rudnik Szlachecki.
2.Zamówienie jest realizowane w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (FOGR)
3.Zaprojektowano do wykonania drogę odpowiadającą parametrom klasy D –jednopasową, dwukierunkową, o nawierzchni bitumicznej podstawowej szerokości 3,5 m z obustronnymi poboczami umocnionymi kruszywem łamanym szerokości po 0,75 m, o następujących założeniach:
klasa techniczna drogi gminnej D;
prędkość projektowa 30 km/godz;
kategoria obciążenia ruchem KR-1/KR-2
grupa nośności podłoża G1;
przekrój poprzeczny szlakowy;
podstawowa szerokość jezdni 3,50 m;
Pobocza dwustronne gruntowe szerokość 0,75 m.
4.Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 12 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 10 do SWZ).
5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają w szczególności:
1)dokumentacja projektowa,
2)specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 12
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212857,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 530693,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212857,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPTHU ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430228285
7.3.3) Ulica: Godów 1
7.3.4) Miejscowość: Chodel
7.3.5) Kod pocztowy: 24-350
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212857,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-15| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |