„Utworzenie pierwszego klubu dziecięcego w gminie Niechlów w ramach programu Aktywny Maluch” w zakresie zakupu, dostawy i montażu wyposażenia i pomocy dydaktycznych.
GMINA NIECHLÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00283515
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283515/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 13:28
- Lokalizacja
- Niechlów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74a1f2d8-108c-4282-8e61-1a8e0ab4626e
- Identyfikator
- 6931940470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia multimedialneMikrofony i głośnikiElektryczny sprzęt gospodarstwa domowegoUrządzenia komputeroweCzęści, akcesoria i wyroby do komputerówPakiety oprogramowania i systemy informatyczneZabawki
Wykonawcy
1 przyznane
ANNA KULIKGorzów Wielkopolski, PL · lot 1
22 727,49 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283515 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Utworzenie pierwszego klubu dziecięcego w gminie Niechlów w ramach programu Aktywny Maluch” w zakresie zakupu, dostawy i montażu wyposażenia i pomocy dydaktycznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIECHLÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głogowska 31
1.5.2.) Miejscowość: Niechlów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-215
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@niechlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niechlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://niechlow.ezamawiajacy.pl/pn/niechlow/demand/282068/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie pierwszego klubu dziecięcego w gminie Niechlów w ramach programu Aktywny Maluch” w zakresie zakupu, dostawy i montażu wyposażenia i pomocy dydaktycznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74a1f2d8-108c-4282-8e61-1a8e0ab4626e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283515
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041262/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Utworzenie pierwszego klubu dziecięcego w gminie Niechlów w ramach programu Aktywny Maluch” w zakresie zakupu, dostawy i montażu wyposażenia i pomocy dydaktycznych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanie w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 “Aktywny Maluch” 2022-2029 (poprzednia nazwa: MALUCH+), Inwestycja A4.2.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRIOŚ.271.10.2026.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Zakup, dostawa, montaż/instalacja sprzętu AGD oraz innego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32340000-8 - Mikrofony i głośniki
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.5.) Wartość części: 53588,44 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Zakup, dostawa, montaż/instalacja zabawek oraz pomocy dydaktycznych4.5.3.) Główny kod CPV: 37520000-9 - Zabawki
4.5.5.) Wartość części: 18805,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61573,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90736,50 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22727,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34196,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22727,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezas Anna Kulik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511583243
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp.
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22727,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |