Przebudowa zabytkowego budynku w Tyczynie ul. Strażacka 1 (dawnej siedziby Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”)

Gmina Tyczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515554
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515554/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-25 12:00
Lokalizacja
Tyczyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee605ca1-1e95-4139-90ba-a1b55d16d4e0
Identyfikator
8133304080
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515554 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa zabytkowego budynku w Tyczynie ul. Strażacka 1 (dawnej siedziby Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tyczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18

1.5.2.) Miejscowość: Tyczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-020

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172219310

1.5.8.) Numer faksu: 172219217

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tyczyn@tyczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee605ca1-1e95-4139-90ba-a1b55d16d4e0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa zabytkowego budynku w Tyczynie ul. Strażacka 1 (dawnej siedziby Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee605ca1-1e95-4139-90ba-a1b55d16d4e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515554

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191399/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa zabytkowego budynku w Tyczynie ul. Strażacka 1 (dawnej siedziby Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434789

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SIP.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Przebudowa zabytkowego budynku w Tyczynie ul. Strażacka 1 (dawnej siedziby Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”). Zadanie realizowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na podstawie wstępnej promesy Nr RPOZ/2022/10457/PolskiLad. Zakres prac obejmuje: roboty rozbiórkowe, wykonanie elewacji (tynk renowacyjny) i wymiana okien skrzynkowych drewnianych z podokiennikami z aglomarmuru - dotyczy ściany frontowej - południowej, renowacja wrót drewnianych zewnętrznych 2 szt., wymiana drzwi z sieni do poszczególnych pomieszczeń z powiększeniem otworu, wykonanie izolacji poziomej ścian metodą iniekcji (osuszanie ścian), odczyszczenie i malowanie istniejącego pokrycia dachowego z blachy płaskiej na rąbek stojący w całości, naprawa obróbek blacharskich przy kominach i na ścianach attykowych, wymiana systemowych rynien i rur spustowych, skucie tynku w sieni i wykonanie tynku renowacyjnego, skucie posadzki w sieni i wykonanie nowej posadzki z bruku klinkierowego wraz z warstwami podkładowymi oraz zabezpieczenie lub przełożenie istniejącej doziemnej instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej usytuowanej pod posadzką, malowanie, ukrycie w bruzdach (przełożenie pod tynk) okablowania, demontaż i montaż istniejących urządzeń na elewacji i w sieni, wykonanie instalacji oświetlenia w sieni wraz z instalacją oświetlenia ewakuacyjnego, przebudowa istniejących rozdzielnic elektrycznych, istniejących wlz, przewodów elektrycznych, oraz wyłącznika p.poż.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ-projekt architektoniczno-budowlany, projekty wykonawcze, przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 29 sierpnia 2024 r. do godz. 9:00 zostały złożone trzy oferty, których ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia. Po analizie możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W przypadku, gdy oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie ma możliwości zwiększenia kwoty na finansowanie zamówienia, postępowanie unieważnia się bez przeprowadzania wyboru oferty najkorzystniejszej. W świetle powyższego nie powinno budzić wątpliwości unieważnienie postępowania bez wyboru oferty najkorzystniejszej, w sytuacji gdy cena wszystkich ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane