Prace adaptacyjne mające na celu unowocześnienie bazy lokalowej i dydaktycznej Przedszkola im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej w zakresie edukacji włączającej przedszkolnej

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. F. KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00283581
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00283581/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-10 13:39
Lokalizacja
Wola Gułowska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ac2b422-544a-4636-b225-6a511762c08a
Identyfikator
8251770969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiWindy towarowe

Wykonawcy

1 przyznane

FORTIS AEDIFICIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMotycz, PL · lot 0
236 159,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283581 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjne mające na celu unowocześnienie bazy lokalowej i dydaktycznej Przedszkola im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej w zakresie edukacji włączającej przedszkolnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. F. KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001117158

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 60

1.5.2.) Miejscowość: Wola Gułowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-481

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkolawola@adamow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zswolagulowska.adamow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ac2b422-544a-4636-b225-6a511762c08a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace adaptacyjne mające na celu unowocześnienie bazy lokalowej i dydaktycznej Przedszkola im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej w zakresie edukacji włączającej przedszkolnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ac2b422-544a-4636-b225-6a511762c08a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283581

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022418/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace adaptacyjne mające na celu unowocześnienie bazy lokalowej i dydaktycznej Przedszkola im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej w zakresie edukacji włączającej przedszkolnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane w ramach pro-jektu pn. „STEAMove przedszkola - rozwój włączającej edukacji przedszkol-nej w gminie Adamów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Fun-duszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lu-belskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Fun-duszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00129019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS-D271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Prace adaptacyjne mające na celu unowocześnienie bazy lokalowej i dydaktycznej Przedszkola im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej w zakresie edukacji włączającej przedszkolnej”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe.
2) Stolarka drzwiowa - wymiana drzwi wejściowych do sali sensorycznej (SI) na drzwi o szerokości 90 cm z poszerzeniem otworu drzwiowego.
3) Ściany i sufity – wykończenie ścian i sufitów wg rysunków aranżacji i rozwinięć wnętrz.
4) Podłogi – wykonanie posadzek na klatce schodowej i antresoli z płytek gresowych antypoślizgowych o powierzchni niepowodującej efektu olśnienia, krawędzie stopni schodów z paskami o kontrastowym kolorze.
5) Platforma schodowa – dostawa i montaż platformy schodowej dla osób z niepełnosprawnościami o udźwigu 225 kg.
6) Branża sanitarna - wykonanie wewnętrznej instalacji wod.-kan. na potrzeby zasilania umywalki w sali SI, montaż umywalki z baterią na czujkę oraz dostosowanie centralnego ogrzewania do aranżacji wnętrz (wykucie/zabudowa rur instalacji centralnego ogrzewania, wymiana grzejników (2 szt.) na nowe).
7) Branża elektryczna - demontaż istniejących instalacji elektrycznych w pomieszczeniach objętych zakresem (sala SI, antresola oraz klatka schodowa), wykonanie nowych instalacji składających się z: instalacji gniazd 230V, instalacji oświetlenie podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego, instalacji teletechnicznej, instalacji zasilającej urządzenia branży sanitarnej oraz wymiana istniejącej rozdzielnicy elektrycznej wraz z wyposażeniem.
4.2.1. Dokumentacja projektowa obejmuje zakres szerszy niż objęty przedmiotem niniejszego postępowania. Przedmiotowe zamówienie nie obejmuje swoim zakresem wyposażenia oznaczonego symbolami: DM-1, DM-2, DN-3, DM-4, DM-5, DM-6.A, DM-6.B, DM-7.A, DM-7.B, DM-8, DM-8, DM-10.A, DM-10.B,DM-11, DM-12, DM-13, DM-15,DM-16, DM-17, DM-18, DM-20 i wykonawcy nie wyceniają tego zakresu w ofercie. Jednocześnie do SWZ dołączono zaktualizowany przedmiar, które obejmuje zakres objęty niniejszym postępowaniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

42416120-2 - Windy towarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236159,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356198,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236159,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FORTIS AEDIFICIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133143624

7.3.3) Ulica: Stasin 97/4

7.3.4) Miejscowość: Motycz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236159,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane