Przebudowa sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie

Powiat Brzozowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00283588
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00283588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-10 13:41
Lokalizacja
Brzozów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d480b5ff-e626-471b-ba62-a06cf789a89b
Identyfikator
6861557919
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty murarskie i muroweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

HUBERT OGRODNIKSanok, PL · lot 0
452 871,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283588 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Brzozowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440241

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Brzozów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: (13)4342645

1.5.8.) Numer faksu: (13)4342645

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatbrzozow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbrzozow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatbrzozow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d480b5ff-e626-471b-ba62-a06cf789a89b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046238/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja budynku ZSB poprzez wymianę stolarki drzwiowej oraz przebudowę sanitariatów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226429

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 487555,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zadania przewiduje się wykonanie robót budowlanych w budynku Zespołu Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Brzozowie, przy ul. Słonecznej 6, polegających na przebudowie istniejących pomieszczeń sanitariatów szkolnych. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe i demontażowe;
2) Roboty w zakresie ścian wewnętrznych i sufitów;
3) Wykonanie izolacji, nowych posadzek i okładzin ścian;
4) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
5) Roboty instalacyjne (wewnętrzne instalacje wodno – kanalizacyjne, elektryczne i wentylacyjne);
6) Dostawę i montaż armatury i wyposażenia w sanitariatach;
7) Budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja techniczna.
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) Przedmiar robót mający jedynie charakter poglądowy i informacyjny oraz należy go traktować w sposób pomocniczy do Dokumentacji projektowej i STWiORB, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się na przedmiot zamówienia.
4) Projekt umowy – Zał. Nr 6.
Zamawiający zgodnie z art. 131 ust. 2 ustawy wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej. Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej, w szczególności w celu:
a) zapoznania się Wykonawcy z terenem robót;
b) ograniczeniami i utrudnieniami wynikającymi z faktu, iż obiekt na terenie którego realizowany będzie przedmiot zamówienia jest w ciągłym użytkowaniu;
c) oceny warunków prowadzenia robót;
d) oceny możliwości dojazdu, i zapewnienia odpowiedniej komunikacji;
W celu odbycia wizji lokalnej Wykonawcy proszeni są o kontakt z Panem Rafałem Gładyszem, tel. +48 134342645, adres e-mail: przetargi@powiatbrzozow.pl lub z dowolną osobą wskazaną w Rozdziale VIII SWZ. Wizja lokalna wymaga przybycia na miejsce realizacji zadania, tj. do budynku szkolnego Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie przy ul. Słonecznej 6, 36-200 Brzozów, w umówionym uprzednio terminie, w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający potwierdzi Wykonawcy, który odbędzie wizję lokalną fakt jej odbycia na podstawie załącznika Nr 7 do SWZ – Protokół odbycia wizji lokalnej.
Uwaga:
Oferta Wykonawcy, który nie odbędzie wizji lokalnej zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 18 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 452871,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 691387,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 452871,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hubud Firma Remontowo-Budowlana Hubert Ogrodnik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368176679

7.3.3) Ulica: Gajowa 6

7.3.4) Miejscowość: Sanok

7.3.5) Kod pocztowy: 38-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 452871,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane