Bezgotówkowa sprzedaż oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 do zbiorników pojazdów i sprzętu należącego do ekoPionki sp. z o.o.

ekoPionki Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00283855
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00283855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-10 14:29
Lokalizacja
Pionki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fafaba4d-0d20-48ae-b90a-deed1f4c78a3
Identyfikator
7962983423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

PETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL · lot 0
521 499,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00283855 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezgotówkowa sprzedaż oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95
do zbiorników pojazdów i sprzętu należącego do ekoPionki sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ekoPionki Spółka z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: spółka miejska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369824376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśna 5

1.5.2.) Miejscowość: Pionki

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 612 07 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@ekopionki.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ekopionki.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fafaba4d-0d20-48ae-b90a-deed1f4c78a3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka miejska

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezgotówkowa sprzedaż oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95
do zbiorników pojazdów i sprzętu należącego do ekoPionki sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fafaba4d-0d20-48ae-b90a-deed1f4c78a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ekoPionki/1/05/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 569252,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowe tankowanie paliw na terenie miasta Pionki na stacji paliwowej należącej do Wykonawcy. Dotyczy to oleju napędowego (ON) w ilości 75 000 litrów oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 w ilości 4 000 litrów. Paliwo musi spełniać wymagania jakościowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2024 poz. 1018) - olej napędowy powinien odpowiadać normie PN-EN-590, natomiast benzyna bezołowiowa normie PN-EN-228. Dostawy paliw odbywać się będą na zasadzie bezgotówkowych tankowań do zbiorników pojazdów i sprzętów należących do Zamawiającego w wybranej stacji paliwowej Wykonawcy. Wykonawca musi posiadać stację położoną na terenie miasta Pionki lub najdalej w odległości 2 km od granicy administracyjnej miasta, czynną we wszystkie dni tygodnia. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia przedmiotu zamówienia w zakresie ilościowym w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego - nie może to stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą prowadzone w złotówkach na podstawie prawidłowo wystawionej faktury zbiorczej VAT od 1-go do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego z konta Zamawiającego na konto Wykonawcy w terminie 21 dni od daty wystawienia faktury. Podstawą do wystawienia faktury są dokumenty WZ zawierające datę, ilość i rodzaj tankowanego paliwa, dzienną cenę sprzedaży, upust, nr rej. pojazdu/nazwa sprzętu. Faktury dokumentujące realizację Umowy będą wystawiane
wyłącznie w postaci faktur ustrukturyzowanych za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur
(KSeF), zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Załączniki do faktur zawierające zestawienie
ilościowo – wartościowe zatankowanego paliwa dla każdego pojazdu oraz sprzętu z danego okresu
rozliczeniowego, które nie będą załącznikami ustrukturyzowanymi (tj. nie będą stanowić integralnej
części faktury i nie będą doręczone przy użyciu (KSeF), a które są niezbędne, aby Zleceniodawca mógł
rozliczyć fakturę zakupową , należy przesłać w postaci PDF na adres biuro@ekopionki.com
Ze względu na specyfikację przedmiotu zamówienia Zamawiający nie dopuszcza możliwości powierzenia przez Wykonawcę wykonania części lub całości niniejszego zamówienia podwykonawcom. Wymagania stawiane Wykonawcy: Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 521499,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523843,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 521499,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROJET SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962909473

7.3.4) Miejscowość: KIESZEK 52

7.3.5) Kod pocztowy: 26-670

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 521499,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-01 do 2027-05-31
2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy