Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Wirwilty – I ETAP.
ZAKŁAD BUDŻETOWY GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ GMINY BARTOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284010
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 15:01
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6b828b8-dbeb-4a98-806d-aea7d2ef01a2
- Identyfikator
- 7431970669
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284010 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Wirwilty – I ETAP.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD BUDŻETOWY GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ GMINY BARTOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510252764
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: SĘDŁAWKI 4
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897626401
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zbgkim@gmina-bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zbgkim.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6b828b8-dbeb-4a98-806d-aea7d2ef01a21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Wirwilty – I ETAP.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6b828b8-dbeb-4a98-806d-aea7d2ef01a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026217/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ WEWNĘTRZNEJ W MSC. WIRWILTY NA DZIAŁCE NR 133 OBRĘB 75
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209749
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 445214,36 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 239462,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia publicznego jest przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Wirwilty na działce nr 133 obręb 75 - Wirwilty, gmina Bartoszyce – Etap I.
Przebudowa odcinka drogi polegająca na ułożeniu płyt drogowych żelbetowych pełnych 300 x 150 cm, gr. 15 cm obejmuje odcinek o długości 250,87 m.
W ramach realizacji niniejszego zamierzenia budowlanego planuje się wykonanie następujących robót budowlanych polegających na:
wykonaniu robót przygotowawczych,
wykonaniu robót ziemnych (korytowanie),
wykonaniu warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni i mijanek,
wykonaniu poboczy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja wyszczególniona poniżej:
1) Projekt budowlany:
a) projekt zagospodarowania terenu;
b) projekt techniczny;
c) Informacja BIOZ;
2) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) przedmiar robót – zawierający wydzieloną część – Etap I – materiał poglądowy;
4) rysunek – plan zagospodarowania terenu – Etap I.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239791,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389542,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239791,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŻWIR-WIK M. Rodak, W. Rodak SPÓŁKA CYWILNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364690327
7.3.3) Ulica: 15
7.3.4) Miejscowość: Rusajny
7.3.5) Kod pocztowy: 11-210
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239791,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |