Remont pomieszczeń w budynku internatu i pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach w Suwałkach.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284057
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284057/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 15:14
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-491d2ba5-69f9-4478-a976-2003d01aff12
- Identyfikator
- 8441043741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284057 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku internatu i pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach w Suwałkach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000098772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa, 49
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 87-5679081
1.5.8.) Numer faksu: 87-5679081 wew. 313
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsckrsuw@suwalki.eta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs7.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312106.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w budynku internatu i pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach w Suwałkach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-491d2ba5-69f9-4478-a976-2003d01aff12
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284057
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017713/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pokoi na trzecim piętrze w budynku internatu
1.1.3 Remont pracowni obróbki mechanicznej, spawalni, narzędziowni oraz magazynku w warsztatach szkolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 260.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 622760 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Remont 13 pokoi na III piętrze w internacie;- Remont 1 pokoju na I piętrze w internacie;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 296000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Remont czterech pomieszczeń w warsztatach szkolnych,4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 268500 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Remont pracowni obsługi konsumenta w budynku socjalno-dydaktycznym.4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 58260 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |