Wykonanie dokumentacji projektowej - plac zabaw przy ul. Bema oraz plac zabaw przy ul. Perkoza w Gliwicach.
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515617
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-25 12:17
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b79147fb-395e-4887-83f4-cbd4b3ad159d
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
LAND ART PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
8487 PLNLAND ART PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
7626 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515617 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej - plac zabaw przy ul. Bema oraz plac zabaw przy ul. Perkoza w Gliwicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b79147fb-395e-4887-83f4-cbd4b3ad159d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej - plac zabaw przy ul. Bema oraz plac zabaw przy ul. Perkoza w Gliwicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b79147fb-395e-4887-83f4-cbd4b3ad159d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030678/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.23 Dokumentacja projektowa - plac zabaw przy ul. Bema oraz plac zabaw przy ul. Perkoza w Gliwicach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK.EPZ.50.39.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania: Budowa placu zabaw pomiędzy budynkami przy ul. Bema o nr. 20-28 a ul. Bema o nr. 30-38 na działkach nr 316 i 318/3, obręb Sośnica w Gliwicach.2. Zamawiający przedstawia wytyczne projektowe – oczekiwane funkcje, które należy przewidzieć w ramach projektu:
1) prace związane z zagospodarowaniem terenu:
• rozebranie istniejącego boiska do koszykówki, rozbiórka istniejących nawierzchni asfaltowych, betonowych, obrzeży i krawężników betonowych, itp.,
• korytowanie powierzchni o wymiarach 20 m x 20 m x 0,40 m,
• wykonanie niezbędnych robót ziemnych – wyrównanie terenu
• ułożenie obrzeży 80 mb,
• ułożenie mat przerostowych na całości projektowanego placu zabaw,
• wykonanie nasadzeń 210 szt. krzewów otaczających plac zabaw,
• wywóz i utylizacja materiałów pochodzących z rozbiórek oraz innych materiałów powstałych podczas realizacji inwestycji,
• wykonanie elementów małej architektury:
- tablicy rysunkowej typu kosmita,
- kiwaka typu rakieta,
- karuzeli typu kubełek,
- huśtawki typu „bocianie gniazdo”,
• Zestawu zabawowego składającego się z następujących elementów:
- wieży bez dachu, wysokość podestu 30 cm – 1 szt.
- wieży bez dachu, wysokość podestu 60 cm – 4 szt.
- wieży bez dachu, wysokość podestu 100 cm – 1 szt.
- wieży bez dachu, wysokość podestu 120 cm – 1 szt.
- wieży bez dachu, wysokość podestu 150 cm – 2 szt.
- wieży bez dachu, wysokość podestu 190 cm – 1 szt.
- drabinki pionowej – 6 szt.
- zjeżdżalni, wysokość 150 cm – 2 szt.
- rury strażackiej, wysokość 136 cm - 1 szt.
- rury strażackiej z drabinką – 1 szt.
- ścianki wspinaczkowej – 1 szt.
- tunelu linowego ukośnego – 1 szt.
- barierki z aplikacjami – 1 szt.
- regulaminu na metalowej nodze,
- ławek – 4 szt.
- koszy na śmieci – 2 szt.
- stojaków na rowery – 3 szt.
2) Projekt należy opracować w podziale na projekt koncepcyjny oraz zasadniczą dokumentację projektową – przed przystąpieniem do dalszych prac Wykonawca winien uzyskać od Zamawiającego zatwierdzenie koncepcji zagospodarowania terenu;
3) Projekt musi zawierać wszystkie branże jakie będą wynikać z zakresu Projektu;
4) Projekt powinien zawierać część opisową (opis techniczny dla poszczególnych branż, wymagane prawem uzgodnienia), część rysunkową (projekt zagospodarowania terenu, rysunki branżowe oraz wizualizacje);
5) należy przyjąć rozwiązania zapewniające prostą, niezawodną eksploatację przedmiotu zamówienia w długim okresie czasu po najniższych kosztach eksploatacji;
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania: rozbudowa istniejącego placu zabaw przy ul. Perkoza na działce nr 746, obręb Sikornik w Gliwicach.2. Zamawiający przedstawia wytyczne projektowe – oczekiwane funkcje:
1) Projekt zakłada rozbudowę istniejącego placu zabaw.
W projekcie należy uwzględnić doposażenie placu zabaw o następujące urządzenia:
• zestaw zabawowy w skład którego wchodzić będą: ślizg, gra w kółko i krzyżyk, liczydło, wejście typu schody, wieża bez dachu szt. 1 (wys. 100 cm) oraz z dachem (szt. 1), wieża bez dachu szt. 1 (wys. 60 cm) oraz z dachem (szt. 1), balkonik metalowy (szt. 2).
• urządzenie edukacyjne w skład którego wchodzi gra kółko i krzyżyk oraz tablica do rysowania,
• zestaw zabawowy na sprężynie typu koniczynka,
• zestaw zabawowy na sprężynie typu auto,
• huśtawka podwójna w skład której wchodzi siedzisko płaskie oraz siedzisko typu kubełek,
2) Projekt należy opracować w podziale na projekt koncepcyjny oraz zasadniczą dokumentację projektową – przed przystąpieniem do dalszych prac Wykonawca winien uzyskać od Zamawiającego zatwierdzenie koncepcji zagospodarowania terenu;
3) Projekt musi zawierać wszystkie branże jakie będą wynikać z zakresu Projektu;
4) Projekt powinien zawierać część opisową (opis techniczny dla poszczególnych branż, wymagane prawem uzgodnienia), część rysunkową (projekt zagospodarowania terenu, rysunki branżowe oraz wizualizacje);
5) należy przyjąć rozwiązania zapewniające prostą, niezawodną eksploatację przedmiotu zamówienia w długim okresie czasu po najniższych kosztach eksploatacji;
6) projektowana inwestycja nie może naruszać ustaleń miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, w tym w zakresie zieleni i ochrony istniejącego drzewostanu na danym obszarze. Przed przystąpieniem do inwestycji lub wycinki drzew, należy wystąpić do Wydziału Planowania Przestrzennego o informację dotycząca obowiązującego na danym terenie miejscowego planu zagospodarowania w zakresie zieleni i ochrony istniejącego drzewostanu, lub pobrać wypis z MPZP w tym zakresie. Opinię tę, każdorazowo należy dołączać do składanych wniosków o wycinkę drzew.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8487,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25180,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8487,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Land Art Projekt sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 122455000
7.3.3) Ulica: Lipowa 3/24
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-702
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8487,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7626,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7626,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Land Art Projekt sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 122455000
7.3.3) Ulica: Lipowa 3/24
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-702
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7626,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |