Dostawa sprzętu stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Szkolnej 1 w ramach projektu Nowoczesna szkoła-lepsze jutro
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284126
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 15:48
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f70d0672-aa15-4629-91fd-6891096c06b4
- Identyfikator
- 6471772082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284126 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Szkolnej 1 w ramach projektu Nowoczesna szkoła-lepsze jutro
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276671387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@ekonomik.wodzislaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ekonomik.wodzislaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f70d0672-aa15-4629-91fd-6891096c06b41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Szkolnej 1 w ramach projektu Nowoczesna szkoła-lepsze jutro2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f70d0672-aa15-4629-91fd-6891096c06b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040835/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. przy ul. Szkolnej 1 -w ramach projektu Nowoczesna szkoła - lepsze jutro
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytetu FESL.10 „Fundusze Europejskie na transformację”, Działanie FESL.10.14 „Infrastruktura kształcenia zawodowego” - ZIT Subregionu Zachodniego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204280
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSE.26.3.2024/DS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: „Dostawa sprzętu komputerowego stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych”. Zakres zamówienia w części 1:1) komputer stacjonarny – 33 szt.,
2) monitor – 33 szt.,
3) słuchawki – 33 szt.,
4) soundbar – 1 szt.,
5) serwer – 1 szt.,
6) oprogramowanie graficzne – 2 szt.,
7) monitor interaktywny – 1 szt.
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Minimalne parametry techniczne i funkcjonalne podano w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1a dla części 1 do Działu II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
30231300-0 - Monitory ekranowe
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
4.5.5.) Wartość części: 301900,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Dostawa urządzeń drukujących stanowiących wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych”. Zakres zamówienia w części 2:1) drukarka wielkoformatowa – ploter drukujący – 1 szt.,
2) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor – 1 szt.
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Minimalne parametry techniczne i funkcjonalne podano w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1b dla części 2 do Działu II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30232100-5 - Drukarki i plotery
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
42991200-1 - Maszyny drukarskie
4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: „Dostawa sprzętu specjalistycznego stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych”. Zakres zamówienia w części 3:1) ploter tnący – 1 szt.,
2) zestaw poligraficzny (drukarka sublimacyjna – 1 szt., prasa transferowa do kubków walcowych i stożkowych wraz z chłodziarką do kubków – 1 szt., grawerka laserowa – 1 szt., prasa termotransferowa – 1 szt., pozostały sprzęt: praska, bigówka, gilotyna – po 1 szt.).
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Minimalne parametry techniczne i funkcjonalne podano w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1c dla części 3 do Działu II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30232100-5 - Drukarki i plotery
42991200-1 - Maszyny drukarskie
4.5.5.) Wartość części: 28500,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: „Dostawa sprzętu fotograficznego stanowiącego wyposażenie pracowni IT w Zespole Szkół Ekonomicznych”. Zakres zamówienia w części 4:1) aparat cyfrowy z dołączonym obiektywem bezlusterkowy – 2 szt.,
2) karta pamięci SDXC – 2 szt.,
3) czytnik kart – 1 szt.,
4) torba na aparat fotograficzny – 2 szt.,
5) statyw do aparatu wraz z głowicą do montażu – 2 szt.,
6) lampa studyjna błyskowa – 3 szt.,
7) wyzwalacz do lamp – 3 szt.,
8) studyjny statyw oświetleniowy – 2 szt.,
9) studyjny statyw oświetleniowy z amortyzacją powietrzną – 1 szt.,
10) softbox oktagonalny – 1 szt.,
11) softbox prostokątny – 2 szt.,
12) stripbox – 1 szt.,
13) softbox Dish – 1 szt.,
14) stół bezcieniowy – 1 szt.,
15) zestaw zawieszenia teł – 1 szt.,
16) tło kartonowe czarne – 1 szt.,
17) tło kartonowe białe – 1 szt.,
18) blenda okrągła fotograficzna – 1 szt.,
19) uchwyt do blendy – 1 szt.,
20) statyw do blendy fotograficznej – 1 szt.,
21) przeciwwaga do boomu – 1 szt.,
22) tło V-Flat Czarne/białe – 1 szt.
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Minimalne parametry techniczne i funkcjonalne podano w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1d dla części 4 do Działu II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38651000-3 - Aparaty fotograficzne
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
4.5.5.) Wartość części: 18523,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301936,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356715,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 326846,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALES Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240458658
7.3.4) Miejscowość: Żory
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 326846,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23207,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247478,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23207,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SALES Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240458658
7.3.4) Miejscowość: Żory
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy ESALES I WSPÓLNICY Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach dostarczenie urządzeń i opiekę serwisową gwarancyjną
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23207,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41729,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388368,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51427,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021829587
7.3.4) Miejscowość: Stara Obra
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51427,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23428,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53849,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23428,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ONE PLEX Katarzyna Bendig
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384026938
7.3.4) Miejscowość: Skarszewy
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23428,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |