Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284300
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-11 07:31
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1afd1438-3370-466d-be8c-ab33d0bdce60
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284300 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.5.2.) Miejscowość: Chęciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1afd1438-3370-466d-be8c-ab33d0bdce60
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047726/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wymiana oświetlenia jarzeniowego na LED w całym segmencie E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244748
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-0962-2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178959,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego. Umowa nr 22/D/00029/2026 z dnia 01.04.2026 r. pn. „Modernizacja infrastruktury budowlanej i instalacyjnej obiektów szpitalnych WSS w Czerwonej Górze” – Harmonogram rzeczowo-finansowy, pozycja nr 2 pn. „Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E”.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik od nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami”.
3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę brutto w wysokości 220 120,00 zł. Firma ELEKTRO-INSTAL Monika P. Biskup, Borki 19, 26-080 Mniów złożyła najkorzystniejszą ofertę, zaoferowała kwotę brutto w wysokości 442.800,00 zł, co przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Oferta firmy Usługi Elektryczne Sebastian Grzegorczyk, Krajno Pierwsze 150, 26-008 Górno, podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 p.z.p., ponieważ zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |