D/49/2025/A Zakup i dostawa urządzeń dla Kierunku Kosmetologia. Doposażenie pomieszczeń na 6p. budynku przy ul. Katowickiej 68 w Opolu na potrzeby Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego.
UNIWERSYTET OPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284484
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284484/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-11 08:41
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e25238c3-c31e-4724-b05d-84b9ee5b09d8
- Identyfikator
- 7540007179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy do kriochirurgii i krioterapiiPrzyrządy dermatologiczneUrządzenia do elektroterapii
Wykonawcy
3 przyznane
BARBARA POLITJózefosław, PL · lot 0
25 000 PLNITP SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 1
207 870 PLNSALVEO BIOMEDICAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 2
218 186,31 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284484 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
D/49/2025/A Zakup i dostawa urządzeń dla Kierunku Kosmetologia. Doposażenie pomieszczeń na 6p. budynku przy ul. Katowickiej 68 w Opolu na potrzeby Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-040
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12988021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
D/49/2025/A Zakup i dostawa urządzeń dla Kierunku Kosmetologia. Doposażenie pomieszczeń na 6p. budynku przy ul. Katowickiej 68 w Opolu na potrzeby Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e25238c3-c31e-4724-b05d-84b9ee5b09d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284484
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213867
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/49/2025/A
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Zakup i dostawa urządzenia do kriolipolizy – 1szt.Opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1 stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu – w razie potrzeby) przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz jego zainstalowania i podłączenia, a także wykonania wszelkich czynności niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia do w pełni funkcjonalnej pracy zgodnie z jego przeznaczeniem, w terminie określonym w Rozdziale I pkt. 4 SWZ. Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kontroli działania dostarczonego przedmiotu zamówienia oraz wdrożenia i przeprowadzenia szkolenia w zakresie jego obsługi – w przypadku gdy funkcjonalność urządzenia tego wymaga – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
3. Wszelkie czynności związane z montażem, uruchomieniem przedmiotu zamówienia wraz z wykonaniem kontroli jego działania oraz wdrożeniem i szkoleniem w zakresie obsługi dostarczonego przedmiotu zamówienia zostaną zrealizowane przez osoby posiadające uprawnienia i wiedzę w tym zakresie.
4. W przypadku, gdy dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia: dodatkowych materiałów, montażu, podłączenia, uruchomienia, kontroli działania oraz wdrożenia i przeprowadzenia szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, tj. musi posiadać zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, wyposażenie, funkcje, rozwiązania, niezbędne do uruchomienia, itp. kompatybilne z danym urządzeniem i umożliwiające pracę w pełnym zakresie parametrów i funkcjonalności.
6. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
7. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nieprefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
Gwarancja:
1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwunastu [ 12 ] miesięcy gwarancji.
2. Okres gwarancji wskazany w zdaniu poprzednim jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy.
3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego podpisanym przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołem odbioru).
Termin realizacji:
1. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: do dnia 22.06.2026 r.
Zamawiający określa termin realizacji przedmiotowego zamówienia na dzień 22 czerwca 2026 r. w związku z obowiązkiem zakończenia realizacji zadania dot. Kosmetologii, które stanowi jeden wspólny projekt z pozostałymi działaniami związanymi z zakupami i doposażeniem.
Wskazanie konkretnej daty wynika z konieczności zabezpieczenia czasu niezbędnego na przeprowadzenie procedur odbiorowych, w tym weryfikacji należytego wykonania przedmiotu zamówienia, usunięcia ewentualnych nieprawidłowości stwierdzonych w trakcie odbioru oraz sporządzenia i zatwierdzenia wymaganej dokumentacji odbiorowej i rozliczeniowej. Czynności te wymagają zachowania odpowiedniego marginesu czasowego przed zakończeniem miesiąca.
Termin 22 czerwca 2026 r. został ustalony z uwzględnieniem realnego czasu potrzebnego na wykonanie zamówienia, a jednocześnie pozostawia Zamawiającemu około tygodnia na dokonanie odbioru końcowego, ewentualne poprawki oraz rozliczenie finansowe zadania do dnia 30 czerwca 2026 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki finansowej i sprawozdawczości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33165000-4 - Przyrządy do kriochirurgii i krioterapii
4.5.5.) Wartość części: 101288,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Zakup i dostawa urządzenia do profesjonalnych zabiegów endermologii – 1 szt.Opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 2 stanowi załącznik nr 1B do SWZ.
1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu – w razie potrzeby) przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz jego zainstalowania i podłączenia, a także wykonania wszelkich czynności niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia do w pełni funkcjonalnej pracy zgodnie z jego przeznaczeniem, w terminie określonym w Rozdziale I pkt. 4 SWZ. Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kontroli działania dostarczonego przedmiotu zamówienia oraz wdrożenia i przeprowadzenia szkolenia w zakresie jego obsługi – w przypadku gdy funkcjonalność urządzenia tego wymaga – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
3. Wszelkie czynności związane z montażem, uruchomieniem przedmiotu zamówienia wraz z wykonaniem kontroli jego działania oraz wdrożeniem i szkoleniem w zakresie obsługi dostarczonego przedmiotu zamówienia zostaną zrealizowane przez osoby posiadające uprawnienia i wiedzę w tym zakresie.
4. W przypadku, gdy dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia: dodatkowych materiałów, montażu, podłączenia, uruchomienia, kontroli działania oraz wdrożenia i przeprowadzenia szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, tj. musi posiadać zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, wyposażenie, funkcje, rozwiązania, niezbędne do uruchomienia, itp. kompatybilne z danym urządzeniem i umożliwiające pracę w pełnym zakresie parametrów i funkcjonalności.
6. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
7. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nieprefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
Gwarancja:
1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwunastu [ 12 ] miesięcy gwarancji.
2. Okres gwarancji wskazany w zdaniu poprzednim jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy.
3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego podpisanym przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołem odbioru).
Termin realizacji:
1. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: do dnia 22.06.2026 r.
Zamawiający określa termin realizacji przedmiotowego zamówienia na dzień 22 czerwca 2026 r. w związku z obowiązkiem zakończenia realizacji zadania dot. Kosmetologii, które stanowi jeden wspólny projekt z pozostałymi działaniami związanymi z zakupami i doposażeniem.
Wskazanie konkretnej daty wynika z konieczności zabezpieczenia czasu niezbędnego na przeprowadzenie procedur odbiorowych, w tym weryfikacji należytego wykonania przedmiotu zamówienia, usunięcia ewentualnych nieprawidłowości stwierdzonych w trakcie odbioru oraz sporządzenia i zatwierdzenia wymaganej dokumentacji odbiorowej i rozliczeniowej. Czynności te wymagają zachowania odpowiedniego marginesu czasowego przed zakończeniem miesiąca.
Termin 22 czerwca 2026 r. został ustalony z uwzględnieniem realnego czasu potrzebnego na wykonanie zamówienia, a jednocześnie pozostawia Zamawiającemu około tygodnia na dokonanie odbioru końcowego, ewentualne poprawki oraz rozliczenie finansowe zadania do dnia 30 czerwca 2026 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki finansowej i sprawozdawczości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33166000-1 - Przyrządy dermatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 157648,15 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1.3. Część nr 3 – Zakup i dostawa urządzenia do zabiegów kosmetycznych – 1szt.Opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 3 stanowi załącznik nr 1C do SWZ.
1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu – w razie potrzeby) przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz jego zainstalowania i podłączenia, a także wykonania wszelkich czynności niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia do w pełni funkcjonalnej pracy zgodnie z jego przeznaczeniem, w terminie określonym w Rozdziale I pkt. 4 SWZ. Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kontroli działania dostarczonego przedmiotu zamówienia oraz wdrożenia i przeprowadzenia szkolenia w zakresie jego obsługi – w przypadku gdy funkcjonalność urządzenia tego wymaga – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
3. Wszelkie czynności związane z montażem, uruchomieniem przedmiotu zamówienia wraz z wykonaniem kontroli jego działania oraz wdrożeniem i szkoleniem w zakresie obsługi dostarczonego przedmiotu zamówienia zostaną zrealizowane przez osoby posiadające uprawnienia i wiedzę w tym zakresie.
4. W przypadku, gdy dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia: dodatkowych materiałów, montażu, podłączenia, uruchomienia, kontroli działania oraz wdrożenia i przeprowadzenia szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie.
5. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, tj. musi posiadać zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, wyposażenie, funkcje, rozwiązania, niezbędne do uruchomienia, itp. kompatybilne z danym urządzeniem i umożliwiające pracę w pełnym zakresie parametrów i funkcjonalności.
6. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia.
7. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa odpowiadać normom CE). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nieprefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ.
Gwarancja:
1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwunastu [ 12 ] miesięcy gwarancji.
2. Okres gwarancji wskazany w zdaniu poprzednim jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż trzydzieści sześć [ 36 ] miesięcy.
3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego podpisanym przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołem odbioru).
Termin realizacji:
1. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi: do dnia 22.06.2026 r.
Zamawiający określa termin realizacji przedmiotowego zamówienia na dzień 22 czerwca 2026 r. w związku z obowiązkiem zakończenia realizacji zadania dot. Kosmetologii, które stanowi jeden wspólny projekt z pozostałymi działaniami związanymi z zakupami i doposażeniem.
Wskazanie konkretnej daty wynika z konieczności zabezpieczenia czasu niezbędnego na przeprowadzenie procedur odbiorowych, w tym weryfikacji należytego wykonania przedmiotu zamówienia, usunięcia ewentualnych nieprawidłowości stwierdzonych w trakcie odbioru oraz sporządzenia i zatwierdzenia wymaganej dokumentacji odbiorowej i rozliczeniowej. Czynności te wymagają zachowania odpowiedniego marginesu czasowego przed zakończeniem miesiąca.
Termin 22 czerwca 2026 r. został ustalony z uwzględnieniem realnego czasu potrzebnego na wykonanie zamówienia, a jednocześnie pozostawia Zamawiającemu około tygodnia na dokonanie odbioru końcowego, ewentualne poprawki oraz rozliczenie finansowe zadania do dnia 30 czerwca 2026 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki finansowej i sprawozdawczości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33158200-4 - Urządzenia do elektroterapii
4.5.5.) Wartość części: 186254,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ESTIMIO Barbara Polit
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231090831
7.3.3) Ulica: Osiedlowa 33G
7.3.4) Miejscowość: Józefosław
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-22Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ITP S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252360060
7.3.3) Ulica: Domaniewska 37
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-672
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-22Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218186,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218186,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218186,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Salveo Medical Devices Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263012558
7.3.3) Ulica: Żołnierska 36
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-936
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218186,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-22| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |