Przebudowa drogi nr 103342L od km 1+433,36 do km 1+983,36 w m. Antoniówka

Gmina Ostrówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00284522
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00284522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-11 08:52
Lokalizacja
Ostrówek, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf14e600-ff12-4635-85af-5e078066be06
Identyfikator
7141891298
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty na placu budowyPrzygotowanie terenu pod budowęOznakowanie drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

"FEDRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOsieck, PL · lot 0
273 183 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284522 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi nr 103342L od km 1+433,36 do km 1+983,36 w m. Antoniówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019974

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrówek-Kolonia 32

1.5.2.) Miejscowość: Ostrówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-102

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugostrowek.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf14e600-ff12-4635-85af-5e078066be06

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi nr 103342L od km 1+433,36 do km 1+983,36 w m. Antoniówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf14e600-ff12-4635-85af-5e078066be06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037163/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 103342 L od km 1+433,36 do km 1+983,36 w miejscowości Antoniówka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217676

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 413954,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach inwestycji: „Przebudowa drogi nr 103342L od km 1+433,36 do km 1+983,36 w m. Antoniówka”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 103342L od km 1+433,36 do km 1+983,36 w m. Antoniówka gm. Ostrówek powiat lubartowski na dz. ew. nr 764 obręb Antoniówka.
Przedmiotowa inwestycja znajduje w pasie drogowym drogi gminnej będącej w zarządzie Gminy Ostrówek. Przebudowywana droga przebiega przez tereny administracyjne gminy Ostrówek, powiat lubartowski, województwo lubelskie i obejmuje swoim zakresem pas drogowy drogi gminnej nr 103342L.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni tłuczniowej;
2) wykonanie warstwy wiążącej gr. 4cm z masy min. Bitumicznej;
3) wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4cm z masy min. Bitumicznej;
4) wzmocnienie poboczy gruntowych mieszanką niezwiązaną kruszywa łamanego;
5) wykonanie zjazdów zwykłych do działek sąsiadujących z pasem drogowym;
6) obsługa geodezyjna (w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej);
7) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie na rzecz i w imieniu Zamawiającego jeżeli będzie wymagane;
8) wykonawca uwzględni w wycenie wykonanie Czasowej Organizacji Ruchu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa;
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB);
3) Przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273183,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391716,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273183,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FEDRO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 710021828

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 17,

7.3.4) Miejscowość: Osieck

7.3.5) Kod pocztowy: 08-445

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273183,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-30
2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane