Sprz.,dos.,inst.,konf. oraz uruch. dwóch serwerów wraz z migrac.usług aplik.,z wykorz.mech.wirtualiz. oraz tech.(HA),a także przep.instrukt. dla admin.- w ram. proj.„Cyberbezbp. Sam.–UGDrużbice"Et.IV
GMINA DRUŻBICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284523
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-11 08:52
- Lokalizacja
- Drużbice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf558d8b-340c-41a0-a17c-3cb2d7ca62a8
- Identyfikator
- 7692048540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284523 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprz.,dos.,inst.,konf. oraz uruch. dwóch serwerów wraz z migrac.usług aplik.,z wykorz.mech.wirtualiz. oraz tech.(HA),a także przep.instrukt. dla admin.- w ram. proj.„Cyberbezbp. Sam.–UGDrużbice"Et.IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRUŻBICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 77 A
1.5.2.) Miejscowość: Drużbice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-403
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 044-631-10-78 (79)
1.5.8.) Numer faksu: 044 631-12-59
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@druzbice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.druzbice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf558d8b-340c-41a0-a17c-3cb2d7ca62a81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprz.,dos.,inst.,konf. oraz uruch. dwóch serwerów wraz z migrac.usług aplik.,z wykorz.mech.wirtualiz. oraz tech.(HA),a także przep.instrukt. dla admin.- w ram. proj.„Cyberbezbp. Sam.–UGDrużbice"Et.IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf558d8b-340c-41a0-a17c-3cb2d7ca62a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080248/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Realizacja Projektu "Cyberbezpieczny Samorząd - Urząd Gminy Drużbice" w zakresie obszaru technicznego (m.in. zakup zapór sieciowych, serwerów, oprogramowania, przełączników sieciowych)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Cyberbezpieczny Samorząd – Urząd Gminy Drużbice” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe” działanie 2.2. „Wzmocnienie krajowego systemu bezpieczeństwa”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225037
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 38130,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostarczenie, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie dwóch serwerów wraz z migracją usług aplikacyjnych, z wykorzystaniem mechanizmów wirtualizacji oraz technologii (HA), a także przeprowadzenie instruktażu dla administratorów.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
- dostarczenie serwerów w ilości 2 sztuk wraz z wyposażeniem,
- dostarczenie zasilaczy awaryjnych UPS w ilości 2 sztuk, zapewniając podtrzymanie pracy infrastruktury,
- dostarczenie oraz wdrożenie oprogramowania niezbędnego do funkcjonowania środowiska serwerowego,
- wdrożenie środowiska wirtualizacji oraz konfigurację mechanizmów wysokiej dostępności (HA),
- instalację, montaż oraz konfigurację wszystkich elementów infrastruktury w siedzibie Zamawiającego,
- integrację dostarczonych komponentów w spójne środowisko informatyczne gotowe do pracy produkcyjnej,
- przeprowadzenie testów poprawności działania wdrożonego rozwiązania oraz przygotowanie raportu z testów,
- opracowanie i przekazanie dokumentacji podwykonawczej, w tym dokumentacji technicznej, procedur administracyjnych oraz procedur odtworzeniowych (bacup/DR),
- przekazanie systemu do zużytkowania po pozytywnym zakończeniu testów i akceptacji Zamawiającego,
- przeprowadzenie instruktażu dla administratorów.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
48821000-9 - Serwery sieciowe
48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci
48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego
48982000-5 - Pakiety oprogramowania do zarządzania konfiguracją
42961100-1 - System kontroli dostępu
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32425000-8 - Sieciowy system operacyjny
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312420,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMZ NIKO ZBIGNIEW ZAWODZIŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7691563524
7.3.3) Ulica: ul. Mielczarskiego 38 a
7.3.4) Miejscowość: Bełchatów
7.3.5) Kod pocztowy: 97-400
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |