Remont głównej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej

Gmina Biała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00284524
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00284524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-11 08:52
Lokalizacja
Biała, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83641615-58e0-4034-8a46-4ac70b6b8cc9
Identyfikator
7551912048
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymiInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie drzwiInstalowanie okienSprzęt gimnastyczny

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK MIERZWANowa Wieś Prudnicka, PL · lot 0
962 316,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284524 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont głównej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-210

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@biala.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.biala.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83641615-58e0-4034-8a46-4ac70b6b8cc9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont głównej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83641615-58e0-4034-8a46-4ac70b6b8cc9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028451/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont głównej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203857

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 953637,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje roboty budowlane remontowe i instalacyjne oraz dostawę i montaż stałego wyposażenia:
1) głównej sali gimnastycznej,
2) sali do aerobiku,
3) sali do rozgrzewki,
w ZSP w Białej przy ul. Tysiąclecia 16 (działka nr 1361/1; 161001_4 Biała, obręb 0104 Biała).
2. Zakres inwestycji:
1) częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
2) remont ścian i sufitów,
3) wymiana podłogi sportowej,
4) wykonanie nawierzchni z wykładzin PCV,
5) wymiana obudowy grzejników, wykonanie osłon,
6) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
7) wykonanie klimatyzacji,
8) wykonanie instalacji wspomagającej ogrzewanie,
9) wymiana oświetlenia,
10) wymiana stałego wyposażenia lub montaż nowego wyposażenia stałego (m.in. drabinek gimnastycznych, kurtyny, urządzeń gimnastycznych).
Powyższy zakres nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę ani zgłoszenia robót (Starosta Prudnicki wydał zaświadczenie, że przewidziany zakres prac nie wymaga zgłoszenia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 962317,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 962316,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 962316,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Patryk Mierzwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7551894215

7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś Prudnicka

7.3.5) Kod pocztowy: 48-210

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 962316,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane