Zakup windy – platformy schodowej krzywoliniowej z montażem w budynku Szkoły Podstawowej w Moniatyczach (Gmina Hrubieszów)

Gmina Hrubieszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00284803
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00284803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-11 09:57
Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d312e3fb-44d5-4697-8404-99e00f4c2ee2
Identyfikator
9191735733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie wind

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD MRÓWKAWręczyca Wielka, PL · lot 0
168 756 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284803 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup windy – platformy schodowej krzywoliniowej z montażem w budynku Szkoły Podstawowej w Moniatyczach (Gmina Hrubieszów)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Prusa 8

1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: (84) 696-26-81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d312e3fb-44d5-4697-8404-99e00f4c2ee2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup windy – platformy schodowej krzywoliniowej z montażem w budynku Szkoły Podstawowej w Moniatyczach (Gmina Hrubieszów)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d312e3fb-44d5-4697-8404-99e00f4c2ee2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044263/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa windy, platformy schodowej krzywoliniowej wraz z montażem w budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Moniatyczach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIPG.271.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 105000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia: „Zakup windy – platformy schodowej krzywoliniowej z montażem w budynku Szkoły Podstawowej w Moniatyczach (Gmina Hrubieszów)”.
Winda będzie wykorzystywana na potrzeby oddziałów przedszkolnych znajdujących się w budynku szkoły.
Inwestycja zlokalizowana w budynku Szkoły Podstawowej w Moniatyczach, Moniatycze 148, działka o numerze ewidencyjnym 368, Obręb 0084 Moniatycze, gmina Hrubieszów, powiat hrubieszowski. Zakres inwestycji obejmuje zastosowanie rozwiązań zwiększających dostępność obiektu dla osób niepełnosprawnych poprzez zakup windy - platformy schodowej krzywoliniowej
z montażem dla osób niepełnosprawnych na klatce schodowej wewnątrz budynku. Platforma schodowa krzywoliniowa, w budynku Szkoły Podstawowej w Moniatyczach umożliwi bezpieczne i samodzielne poruszanie się po budynku szkoły osobom niepełnosprawnym. Budynek nie jest dostosowany pod względem architektonicznym dla osób ze szczególnymi potrzebami, nie jest wyposażony w windę ani żadne urządzenia ułatwiające poruszanie się po budynku w komunikacji pionowej.
Wyposażenie powinno spełniać obowiązujące normy.
Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za przebieg
oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, oryginalnie zapakowane i odpowiadające normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych i nieobciążone prawami osób trzecich. Dostarczane wyposażenie musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE.
Wykonawca musi zapewnić na swój koszt załadunek, transport, rozładunek, montaż, instalację i uruchomienie dostarczonego wyposażenia w pomieszczeniu wskazanym przez Zamawiającego oraz uzyskać zaświadczenia/świadectwa o dopuszczeniu platformy do użytkowania przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonawca zobowiązuje się również do uporządkowania miejsca, w którym nastąpił montaż, instalacja czy ustawienie sprzętu. Wykonawca przejmuje wszelkie odpady powstałe w wyniku realizacji przedmiotu zamówienia i wykonuje wszelkie obowiązki obciążające wytwórcę odpadów zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168756,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259653,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168756,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lifts4U Konrad Mrówka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 243521370

7.3.3) Ulica: ul. Częstochowska 34 C

7.3.4) Miejscowość: Wręczyca Wielka

7.3.5) Kod pocztowy: 42-130

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168756,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy