Remont drogi gminnej nr 290339W, ul. Osiedlowej w m. Brudzeń Duży
GMINA BRUDZEŃ DUŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00284837
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-11 10:03
- Lokalizacja
- Brudzeń Duży, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f240f039-75a3-4e8a-b27b-f8aca10c3546
- Identyfikator
- 7743188737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284837 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 290339W, ul. Osiedlowej w m. Brudzeń Duży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRUDZEŃ DUŻY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015678
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Brudzeń Duży
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-414
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brudzen.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f240f039-75a3-4e8a-b27b-f8aca10c35461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 290339W, ul. Osiedlowej w m. Brudzeń Duży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f240f039-75a3-4e8a-b27b-f8aca10c3546
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210093
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PGN.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 290339W ul. Osiedlowej w m. Brudzeń Duży”
2. Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie drogi gminnej nr 290339W ul. Osiedlowej w m. Brudzeń Duży na odcinku od km 0+000 do km 0+917, zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją warunków zamówienia (SWZ), specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót wraz z wykonaniem wszelkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji zadania.
Zakres prac obejmuje :
• Frezowanie na głębokość 5 cm remontowanej nawierzchni bitumicznej o dł. 917 m i szerokości 5 m,
• Remont jezdni drogi o nawierzchni bitumicznej o dł. 917 m i szerokości 5 m,
• Uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym o szerokości do 0,75m,
• Wykonanie jezdni o nawierzchni bitumicznej remontowanych zjazdów o szerokości od 6 m do 7,2 m
• Wykonanie jezdni o nawierzchni betonowej remontowanych zjazdów o szerokości od 4 m do 7,4 m,
• Wymianę istniejących przepustów pod jezdnią i zjazdami na nowe o takich samych parametrach technicznych o średnicy od 400 mm do 800 mm i długości od 6 m do 33,5 m wraz z zabezpieczeniami czołowymi,
• Odmulenie istniejących rowów w granicach pasa drogowego,
• Regulacja wysokościowa włazów studni,
• Uporządkowanie terenu przyległego.
Przedmiot zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać zgodnie z:
a) projektem technicznym,
b) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
c) przedmiarem robót,
d) projektem stałej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 792349,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847818,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 792349,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710335631
7.3.3) Ulica: Krosniewicka 5
7.3.4) Miejscowość: Gostynin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 792349,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |