Remont instalacji centralnego ogrzewania, wymiana grzejników w budynku mieszkalnym przy ul. Szkolnej 24 A-C w Świętoszowie

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00284873
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00284873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-11 10:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fb39f7a-5ddc-4936-81fe-952697964e7a
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

ECO GRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
169 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00284873 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji centralnego ogrzewania, wymiana grzejników w budynku mieszkalnym przy ul. Szkolnej 24 A-C w Świętoszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 68 411 96 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.stachura@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/279331/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji centralnego ogrzewania, wymiana grzejników w budynku mieszkalnym przy ul. Szkolnej 24 A-C w Świętoszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fb39f7a-5ddc-4936-81fe-952697964e7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183860

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-BP.2616.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 277419,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont instalacji centralnego ogrzewania, wymiana grzejników w budynku mieszkalnym przy ul. Szkolnej 24 A-C w Świętoszowie
1.1 Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących grzejników konwektorowych w lokalach mieszkalnych w budynku przy ul. Szkolnej 24 A-C w Świętoszowie na nowe.
1.2. Stan istniejący:
1.3. Budynek mieszkalny 37-lokalowy, 5-kondygnacyjny, podpiwniczony. W budynku część lokali posiada nowe drabinki łazienkowe, które należy pozostawić. Pozostałe grzejniki (konwektorowe) są do wymiany na nowe. Istniejące grzejniki są z podejściem dolnym (lewo lub prawostronnym) wykonanym z posadzki.
1.4. Stan docelowy:
Przewiduje się wymianę istniejących grzejników konwektorowych na nowe stalowe płytowe
(w ilości 129 szt.) i drabinkowe łazienkowe (w łazienkach w ilości 29 szt.). Szczegóły dotyczące wymiany grzejników zawiera załącznik (tabela z określonym numerem danego pomieszczenia, typem istniejącego grzejnika i typem nowego grzejnika – uwaga: nie podano wstępnych nastaw zaworów termostatycznych
jak również strony zasilania grzejnika). Przed montażem należy dokonać inwentaryzacji grzejników pod względem strony zasilania (zasilanie dolne lewo i prawo-stronne). Grzejniki należy podłączyć z posadzki
lub ze ściany. Oprócz wymiany grzejników należy przewidzieć wykonanie drobnych przeróbek instalacji centralnego ogrzewania związanych z wykonaniem podejść do nowych grzejników (w szczególności łazienkowych). Z uwagi na wymianę grzejników z konwektorowych na płytowe istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia odwrotnych przyłączy zasilania i powrotu. W tym wypadku należy
dokonać przełączenia instalacji w szafce instalacyjnej za licznikiem ciepła (zamiana zasilania instalacji
z powrotem). W szafce, w której znajduje się licznik ciepła należy wymienić trójniki, zawory odcinające
oraz filtry siatkowe (obecnie na powrocie instalacji istnieją dwa filtry, stąd jeden należy wymienić na
nowy a drugi należy zlikwidować).
Po wymianie grzejników należy przewidzieć wykonanie odpowietrzenia instalacji c.o. i urządzeń, a także dokonanie regulacji instalacji.
W przypadku braku możliwości wejścia do lokalu, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dowód z co najmniej dwukrotnej próby wejścia do lokalu w postaci protokołów z próby wejścia do lokalu zawierających datę, potwierdzonych przez administratora budynku.
1.5. Wymagania dotyczące parametrów technicznych:
1)W pomieszczeniach kuchni i pokojach – grzejniki stalowe, dwupłytowe o przybliżonych wymiarach
jak w załączniku;
2)Podłączenie grzejnika dolne (z lewej lub prawej strony) z posadzki bądź ze ściany z zastosowaniem zestawu przyłączeniowego do grzejników dolnozasilanych z funkcją odcięcia;
3)W łazienkach – grzejniki stalowe drabinkowe w przybliżonych wymiarach jak w załączniku;
4)Wszystkie grzejniki wyposażone w zawór termostatyczny, głowicę i odpowietrznik;
5)Podejścia pod grzejniki wykonać z rur miedzianych lub stalowych łączonych metodą zaciskową
i pomalować;
6)Zastosowane materiały winny odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do
obrotu i stosowania w budownictwie określonych w art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn. zm.).

1.6. Wymagania i uwagi Zamawiającego:
1)Wykonawca (bądź osoby zatrudnione przez Wykonawcę) będzie posiadać kwalifikacje zawodowe dotyczące eksploatacji, konserwacji instalacji i urządzeń przyporządkowanych do II Grupy w załączniku
nr 1 do rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
(Dz. U. z 2022r., poz. 1392).
2)Brak wymagań dotyczących zatrudnienia pracownika na umowę o pracę.
3)Wykonawca udzieli 36 miesięcy gwarancji na wykonane roboty .
4)Zdemontowane materiały należy zutylizować, zgodnie z Ustawą o odpadach z dnia
14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Klimatu
z dnia 2 stycznia 2020r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. z 2020 r., poz. 10).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321071,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECO GRAND Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993285601

7.3.3) Ulica: Młyńska 1 lok. 31

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane