„Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody oraz przepompowni w Związku Międzygminnym NIDA2000 w Starym Korczynie”

ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "NIDA 2000"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515710
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-25 12:36
Lokalizacja
Stary Korczyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e677fad5-ff79-4b4f-b405-870b19e268ea
Identyfikator
6551200749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnejRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRekultywacja terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneSłoneczne moduły fotoelektryczneEnergia słonecznaEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaRoboty instalacyjne w budynkachUsługi nadzoru budowlanegoUsługi zarządzania projektem budowlanymUsługi zarządzania budową

Wykonawcy

4 przyznane

EDWARD MASŁOWSKINowy Korczyn, PL · lot 0
449 400 PLN
CZESŁAW SZTUKStopnica, PL · lot 1
738 500 PLN
EDWARD MASŁOWSKINowy Korczyn, PL · lot 2
1 199 400 PLN
CZESŁAW SZTUKStopnica, PL · lot 3
44 280 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515710 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody oraz przepompowni w Związku Międzygminnym NIDA2000 w Starym Korczynie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "NIDA 2000"

1.3.) Oddział zamawiającego: 28-136 Nowy Korczyn, Stary Korczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290421774

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: BN

1.5.2.) Miejscowość: Stary Korczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-136

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nida2000@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nida2000.realnet.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e677fad5-ff79-4b4f-b405-870b19e268ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody oraz przepompowni w Związku Międzygminnym NIDA2000 w Starym Korczynie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e677fad5-ff79-4b4f-b405-870b19e268ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223525/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody oraz przepompowni w Związku Międzygminnym NIDA2000 w Starym Korczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIDA.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1:
Zaprojektowanie i budowa sieci wodociągowej oraz pompowni wody w miejscowości Gorzków gmina Kazimierza Wielka.

Zadanie polega na:
a) zaprojektowaniu i budowie sieci wodociągowej w miejscowości Gorzków i włączenie nowej sieci do pompowni wody i istniejącej sieci wodociągowej.
b) Zaprojektowaniu i budowie pompowni wody w miejscowości Gorzków działka 53/3.

Wykaz działek zaplanowanych do posadowienia wodociągu, od pompowni obręb Gorzków w stronę miejscowości Donatkowice:
53/3, 53/10, 53/9, 53/6, 53/7, dr. 53/2, 340/1

Przepięcie do nowego wodociągu:
- przyłącze na działce 53/10 do działki 444/1
- przyłącze na działce 53/10 do działki 445/1
- wodociąg fi 90 na działce 53/6 prowadzący do kościoła
- przyłącze na działce 53/7 do działki 447/1
- wodociąg fi 110 na działce 53/7 do działki 449/1
- wodociąg fi 110 na działce 53/7 do działki 449/1
- wodociąg fi 225 na działce 340/1.

Należy zaprojektować pompownie wody w docieplonym kontenerze całorocznym oraz uzbrojenie sieci w niezbędne elementy służące do prawidłowej eksploatacji sieci oraz wynikające z odrębnych przepisów i norm. Użyte do budowy materiały winny być dopuszczone do stosowania
w budownictwie oraz posiadać odpowiednie aprobaty i atesty do stosowania dla wody pitnej.

Zamówienie obejmuje wykonanie kompletnego projektu budowlanego wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych zgód, decyzji i uzgodnień umożliwiających prowadzenie robót budowlanych oraz wykonanie kompletnych robót budowlanych zakończonych protokołem odbioru/przejęcia w stopniu wymaganym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45112330-7 - Rekultywacja terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 556991,86 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2:
Zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych na obiektach: Związku Międzygminnego Nida 2000, łącznie 205 kW, w tym: Stacja SUW Stary Korczyn (gm. Nowy Korczyn) 100kW, Przemyków(gm. Koszyce) 35 kW, Siedliska(gm. Koszyce) 10 kW, Łapszów(gm. Koszyce) 30 kW, Rogów(gm. Opatowiec) 30 kW.

W ramach zadania należy zaprojektować oraz wykonać instalacje fotowoltaiczne na obiektach: Suw Stary Korczyn i pompowniach łącznie 205 kW, umieszczone na gruncie.
W ramach zadania wykonawca sporządzi dokumentację wykonawczej oraz prac montażowych w oparciu o fabrycznie nowe urządzenia których parametry są lepsze lub równe parametrom wskazanym w niniejszym PFU. Dokona wszelkich uzgodnień i konsultacji wynikających z przepisów prawa. Wykonawca dostarczy i zamontuje instalację fotowoltaiczną o mocy określonej dla poszczególnych obiektów. W ramach obowiązków wykonawca przekaże przedmiot zamówienia do użytku Zamawiającemu oraz przekaże dokumentację powykonawczą.
W ramach zadania Wykonawca uruchomi instalację, dokona niezbędnych pomiarów jak również przeszkoli użytkownika w zakresie obsługi i konserwacji obiektów oraz postępowania w sytuacjach awaryjnych.
Obiekty objęte zamówieniem: Stacja SUW Stary Korczyn(gmina Nowy Korczyn) 100kW, Przemyków(gmina Koszyce) 35 kW, Siedliska(gmina Koszyce) 10 kW, Łapszów(gmina Koszyce) 30kW, Rogów(gmina Opatowiec) 30kW
a) Stacja SUW Stary Korczyn(gm. Nowy Korczyn) 100kW.
b) Przemyków(gm. Koszyce) 35 kW,
c) Siedliska(gm. Koszyce) 10 kW,
d) Łapszów(gm. Koszyce) 30kW,
e) Rogów(gm. Opatowiec) 30kW

Projektowane instalacje fotowoltaiczne o mocy nie mniejszej niż 100kWp, 35kWp, 10kWp, i 2x30kWp, w panelach fotowoltaicznych w ilości parzystej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09330000-1 - Energia słoneczna

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 633333,33 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3
Modernizacja pompowni Przemyków, Siedliska, Łapszów, Rogów.

Modernizacja pompowni w miejscowości Przemyków gm. Koszyce
W ramach tego zadania przewiduje się doposażenie pompowni oraz wymianę następujących urządzeń:
a) wymiana pomp na nowe - 4 szt wielostopniowych pionowych (gdzie 4-ta spełnia rolę pompy rezerwowej) o parametrach:
- Q - 30-80 m3/h (nominalne 64 m3/h)
- H- 85-60 m
- Ns - 18,5 kW
b) montaż wodomierza z możliwością połączenia z monitoringiem.
c) montaż wizualiacji i nowego sterowania pompowni(szafa) z nowymi falownikami dostosowanymi do potrzeb zestawu.
d) wymiana rury nierdzewnej Ø200 dł 0,5mb w miejscu dozowania chloru
e) wymiana zasów i przepustnic.

Modernizacja pompowni w miejscowości Siedliska gm. Koszyce
W ramach tego zadania przewiduje się doposażenie pompowni oraz wymianę następujących urządzeń:
a) montaż nowej instalacji chlorowania poprzez montaż nowego chloratora w skład którego wchodzi:
- pompa membranowa dozująca roztwór, lance dozujące i ssące
- zbiornik na roztwór podchlorynu PE o pojemności: 60 l
- zawór odpowietrzający, stopowy, wtryskowy oraz 6 m węża.
b) wymiana na nowe: przepustnic, zasuw i napędów



Modernizacja pompowni w miejscowości Rogów gm. Opatowiec
W ramach tego zadania przewiduje się doposażenie pompowni oraz wymianę następujących urządzeń:
a) wymiana pomp na nowe - 4 szt wielostopniowych pionowych (gdzie 4-ta spełnia rolę pompy rezerwowej) o parametrach:
- Q - 60-64 m3/h
- H- 85-60 m
- Ns - 15 kW
b) wymiana na nową przepustnice, zasuwy i napędy oraz przepływomierz z podpięciem do wizualizacji i sygnału GPS, z przesylem sygnału do SUW Stary Korczyn.

Modernizacja pompowni w miejscowości Łapszów gm. Koszyce
W ramach tego zadania przewiduje się doposażenie pompowni oraz wymianę następujących urządzeń:
a) wymiana pomp na nowe - 4 szt wielostopniowych pionowych (gdzie 4-ta spełnia rolę pompy rezerwowej) o parametrach:
- Q - 200-700 l/min
- H- 80,5-33 m
- Ns -7,5 kW

b) montaż nowej instalacji chlorowania poprzez montaż nowego chloratora w skład którego wchodzi:
- pompa membranowa dozująca roztwór,
- zbiornik na roztwór podchlorynu PE o pojemności: 60 l
- zawór odpowietrzający, stopowy, wtryskowy oraz 6 m rury PCV lub TP.
- lanca dozująca i ssąca

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 719756,10 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody oraz przepompowni w Związku Międzygminnym NIDA 2000 w Starym Korczynie
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn. „Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody oraz przepompowni w Związku Międzygminnym NIDA 2000 w Starym Korczynie opisanych w części 1.
Wykonawca zobowiązuje się i zapewnia, że nadzór inwestorski sprawować będą osoby posiadające uprawnienia określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności:
a) konstrukcyjno – budowalnej.
b) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
c) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
Zakres obowiązków Wykonawcy określa ustawa Prawo Budowlane. (tekst jednolity – Dz. U. z 2024r. poz. 725 ze zm.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

4.5.5.) Wartość części: 22195,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1061500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edward Masłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6551536797

7.3.3) Ulica: Błotnowola 41

7.3.4) Miejscowość: Nowy Korczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 28-136

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1025992,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „WOD-GAZ” Zakład Robót Inżynieryjno – Transportowych Czesław Sztuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6550003082

7.3.3) Ulica: Suchowola 74a

7.3.4) Miejscowość: Stopnica

7.3.5) Kod pocztowy: 28-130

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 998000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2362830,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 988000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edward Masłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6551536797

7.3.3) Ulica: Błotnowola 41

7.3.4) Miejscowość: Nowy Korczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 28-136

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1199400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84624,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Doradztwo Inwestycyjne Elżbieta Ozdoba-Bydłosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6550003082

7.3.3) Ulica: Os. M. J. Piłsudskiego 5/20

7.3.4) Miejscowość: Busko–Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane