Remont pokrycia dachowego oraz wymiana stolarki okiennej w budynku Obserwatorium Astrogeodynamicznego CBK PAN w Borówcu
Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00285061
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285061/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-11 10:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de235004-eedb-4b8f-ac22-9b12881ae2c7
- Identyfikator
- 5250009499
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285061 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego oraz wymiana stolarki okiennej w budynku Obserwatorium Astrogeodynamicznego CBK PAN w Borówcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000675488
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bartycka 18A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-716
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cbk.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cbkpan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cbkpan.ezamawiajacy.pl/pn/CBKPAN/demand/287781/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachowego oraz wymiana stolarki okiennej w budynku Obserwatorium Astrogeodynamicznego CBK PAN w Borówcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de235004-eedb-4b8f-ac22-9b12881ae2c7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285061
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00165391/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana pokrycia dachu w budynku zakładowym CBK PAN w Borowcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace obejmujące wymianę pokrycia dachowego z remontem kominów i wymianą stolarki okiennej w budynku Obserwatorium Astrogeodynamicznego Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, przy ul. Drapałka 4 w Kórniku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną spośród ofert nie podlegających odrzuceniu przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |