Kompleksowa organizacja i realizacja zagranicznego obozu językowego na Malcie dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00285094
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285094/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-11 10:56
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9e38c77-c7e2-491c-aefc-2e9b18ddb447
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285094 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja i realizacja zagranicznego obozu językowego na Malcie dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja i realizacja zagranicznego obozu językowego na Malcie dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9e38c77-c7e2-491c-aefc-2e9b18ddb447
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038826/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Obozy językowe (test kwalifikacyjny, kurs językowy, zakwaterowanie, wyżywienie, materiały dydaktyczne, certyfikat po kursie, zajęcia pozalekcyjne)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Realizacja programów rozwojowych szkół kształcenia ogólnego CHOF” nr FELU.10.05-IZ.00-0022/25 w ramach Działania 10.5 Wsparcie edukacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Priorytetu X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238469
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAIF-ZP.271.5.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja dwóch tożsamych turnusów zagranicznego obozu językowego na Malcie dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie. Celem wyjazdów edukacyjnych jest wspomaganie realizacji programów zajęć pozalekcyjnych oraz rozwijanie kompetencji przyszłości i przygotowanie uczniów do mobilności zawodowej w UE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy.
Każdy turnus obejmuje: 30 uczniów, maksymalnie 4 opiekunów ze strony Zamawiającego, łącznie 34 osoby. Łącznie zamówienie obejmuje 68 uczestników (60 uczniów + 8 opiekunów).
Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia w terminie 3 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy nie dłużej niż do dnia 31.08.2026 r., w tym: I i II turnus zostaną zrealizowane w okresie od 27.06.2026 r. do 31.08.2026 r.
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 510 000,00 zł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Igor Wasiewicz-Pawlaczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932618304
7.3.4) Miejscowość: Lubiszewo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |