Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych - Remont kotłowni w budynku C. Znak sprawy 15/2024.
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515735
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-25 12:40
- Lokalizacja
- Lisięcice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11901ae2-183a-46b3-a148-82f257ede365
- Identyfikator
- 7481048649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515735 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych - Remont kotłowni w budynku C. Znak sprawy 15/2024.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klisino 100
1.5.2.) Miejscowość: Lisięcice
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-118
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774857593
1.5.8.) Numer faksu: 774857593
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dpsklisino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps-klisino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych - Remont kotłowni w budynku C. Znak sprawy 15/2024.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11901ae2-183a-46b3-a148-82f257ede365
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026627/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych - Remont kotłowni w budynku C. Znak sprawy 15/2024. Zamówienie z wolnej ręki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502295
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Powody zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki:
Art. 305 pkt 2 ustawy Pzp:
Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio
w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2
lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
W postepowaniu nr 13/2024 Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób
niepełnosprawnych prowadzonym uprzednio na podstawie art. 275 pkt. 1 Pzp nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art 305 pkt. 2 ustawy
Pzp
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ee00ddf3-1c35-408c-85e8-5c4d870e17df
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 15/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 68228,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych - Remont kotłowni w budynku C. Znak sprawy 15/2024. Zamówienie z wolnej ręki.
Temat: Remont kotłowni w budynku C.
Wspólny Słownik Zamówień:
45000000-7 Roboty budowlane
45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach
45332200-5 Roboty instalacyjne hydrauliczne
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu kotłowni w budynku C.
Rozliczenie przedmiotu zamówienia jest ryczałtowe.
Wykonawca sporządza kalkulację na podstawie niniejszych opisów, wymagań, przedmiarów robót.
Zakres prac :
- demontaż rurociągu stalowego,
- demontaż zaworów odcinających, kulowych
- demontaż zbiorników, podgrzewaczy,
- montaż rurociągów z tworzyw sztucznych,
- montaż rurociągów stalowych,
- montaż podgrzewaczy cwu,
- montaż pomp obiegowych,
- izolacje rurociągów,
- wymiana zaworów bezpieczeństwa,
- próby szczelności
- pozostałe roboty budowlane wynikające z przedmiaru, dokumentacji technicznej oraz inne roboty budowlane niezbędne do wykonania zadania w zakresie Wykonawcy.
Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w celu zapoznania się ze stanem faktycznym terenu budowy, miejscem dostaw, montażu. Wizja lokalna możliwa jest do przeprowadzenia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.
Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej od pn-pt (w dni robocze) w godz. od 08.30 - 13.00. Przed przyjazdem należy uzgodnić wizytę z pracownikiem DPS w Klisinie: tel. 77 4857593 wew. 43, e-mail: zp@dpsklisino.pl.
2.Wymagania Zamawiającego w zakresie gwarancji i rękojmi:
Gwarancja na przedmiot zadania
Wymagamy okres odpowiedzialności z tytułu gwarancji i rękojmi za wady fizyczne obejmują okres od daty bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy przez okres minimum 36 miesięcy max 60 miesięcy.
Jeżeli Wykonawca, nie określi w złożonej ofercie okresu gwarancji i rękojmi lub zaproponowany okres gwarancji i rękojmi będzie krótszy od wymaganego - oferta zostanie odrzucona.
3. Zamawiający niniejszym informuje, iż szacowana wartość zamówienia wynosi netto 68228,61 zł,
brutto 73686,90 zł.
4. Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Zamawiający informuje, że nazwy materiałów budowlanych, technologii, wyposażenia, sprzętu (typ, model, nazwa producenta) użyte w niniejszej dokumentacji są nazwami pomocniczymi i przykładowymi dla wykonawców. Mają na celu wyłącznie wskazanie minimalnych oczekiwanych parametrów i standardu jakościowego przyjętych systemów i elementów wykonawczych oraz dostawy urządzeń. W związku z powyższym zamawiający dopuszcza rozwiązania i/lub równoważne o takich samych parametrach technicznych i jakościowych bądź lepszych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, technologie, urządzenia, dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów (wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami potwierdzającymi tą równoważność).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAGA-UNIBUD SPÓŁKA CYWILNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1990108977
7.3.3) Ulica: Piastowska 16
7.3.4) Miejscowość: Krapkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 47-303
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-29| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |