Prace remontowe i adaptacyjne dotyczące utworzenia pracowni specjalistycznych w budynku ZSGE przy ul. Kard. S Wyszyńskiego 3 w Koninie

Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00285146
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00285146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-11 11:07
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ef79580-a646-477f-8ce6-e0440c8f8b3f
Identyfikator
6652278345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285146 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe i adaptacyjne dotyczące utworzenia pracowni
specjalistycznych w budynku ZSGE przy ul. Kard. S Wyszyńskiego 3
w Koninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSGE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000019991

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.8.) Numer faksu: (63) 242 30 97

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsge.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsge.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ef79580-a646-477f-8ce6-e0440c8f8b3f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe i adaptacyjne dotyczące utworzenia pracowni
specjalistycznych w budynku ZSGE przy ul. Kard. S Wyszyńskiego 3
w Koninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ef79580-a646-477f-8ce6-e0440c8f8b3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045305/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Prace remontowe i adaptacyjne - pracowni specjalistycznych w budynku ZSGE w Koninie ramach projektu" Dostosowanie kształcenia zawodowego w Aglomeracji Konińskiej do zmieniającego się rynku pracy"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dostosowanie kształcenia zawodowego w Aglomeracji Konińskiej do zmieniającego się rynku pracy” dofinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027 w ramach działania 6.08 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe w ramach ZIT

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258129

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KG.260/ZP/2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 119220,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowe i adaptacyjne dotyczące utworzenia pracowni specjalistycznych w budynku ZSGE przy ul. Kard. S Wyszyńskiego 3 w Koninie.
1.1. Zakres robót objętych przedmiotem zamówienia obejmuje wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie:
- instalacji klimatyzacji systemy typu VRV dla wybranych pomieszczeń.
- roboty instalacyjne w budynkach
- instalacyjne elektryczne
- Instalowanie infrastruktury okablowania
1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
1.3. Roboty będą wykonywane w czynnym obiekcie. Wykonawca zapewni ich prowadzenie w taki sposób, aby nie kolidowały z bieżącą działalnością zamawiającego, pozwoliły na korzystanie z obiektu oraz zapewniały bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników. W przypadku jednak gdyby wystąpiła sytuacja polegająca na prowadzeniu na obiekcie robót przez innych wykonawcę/ów, kierownik robót winien zapewnić współdziałanie i współpracę pomiędzy tymi wykonawcami.
1.4.Szczegółowe warunki wykonania przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po dokonaniu oceny ofert zamawiający stwierdza , że cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220785,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220785,00 PLN

2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane