Budowa drogi gminnej nr 100161L od km 0+003,0 do km 1+687,8 w miejscowości Witulin i Witulin Kolonia gmina Leśna Podlaska
GMINA LEŚNA PODLASKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00285265
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285265/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-11 11:28
- Lokalizacja
- Leśna Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7afa4bf9-2c18-4ce2-a97f-ea1009cdc256
- Identyfikator
- 5372332149
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285265 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 100161L od km 0+003,0 do km 1+687,8
w miejscowości Witulin i Witulin Kolonia gmina Leśna Podlaska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŚNA PODLASKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bialska 30
1.5.2.) Miejscowość: Leśna Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-542
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83/3450720
1.5.8.) Numer faksu: 833450721
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lesnapodlaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lesnapodlaska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7afa4bf9-2c18-4ce2-a97f-ea1009cdc2561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 100161L od km 0+003,0 do km 1+687,8w miejscowości Witulin i Witulin Kolonia gmina Leśna Podlaska
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7afa4bf9-2c18-4ce2-a97f-ea1009cdc256
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285265
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049540/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi gminnej nr 100161L od km 0+003,0 do km 1+687,8 w miejscowości Witulin i Witulin Kolonia gmina Leśna Podlaska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163762
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2828310,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej nr 100161L od km 0+003.0 do km 1+687.8 w miejscowości Witulin i Witulin Kolonia, gmina Leśna Podlaska.
W ramach dokumentacji projektowej została zaprojektowana jezdnia drogi gminnej nr 100161L na odcinku o długości 1684.8 m wraz z obustronnym rowem przydrożnym, zjazdami na posesje, budową kanału technologicznego, przebudową istniejących kolizji – kabli teletechnicznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego w szczególności:
1) dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR),
3) Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2976572,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3498276,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2976572,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030315447
7.3.3) Ulica: ul. Sidorska 84-90
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia siłami własnymi z wyjątkiem robót w zakresie: branży teletechnicznej, która zostanie wykonana przy udziale podwykonawcy.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2976572,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |