Wykonanie wybranych fragmentów elewacji na budynku Szkoły wraz z wymianą stolarki okiennej
Zespół Szkół Morskich im. E. Kwiatkowskiego w Świnoujściu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00285269
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-11 11:29
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2fb6341-e7f6-4f06-bbe0-cab3329bbd54
- Identyfikator
- 8551024420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285269 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wybranych fragmentów elewacji na budynku Szkoły wraz z wymianą stolarki okiennej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Morskich im. E. Kwiatkowskiego w Świnoujściu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Sołtana 2
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-602
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 321 62 87
1.5.8.) Numer faksu: +48 91 321 62 87
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsm.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsm.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2fb6341-e7f6-4f06-bbe0-cab3329bbd541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wybranych fragmentów elewacji na budynku Szkoły wraz z wymianą stolarki okiennej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2fb6341-e7f6-4f06-bbe0-cab3329bbd54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00165193/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynku szkoły wraz z termomodernizacją
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSM-2/600/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3000000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Kompleksowe wykonanie robót budowlanych w zakresie wymiany okien i termomodernizacji ścian – wykonanie docieplenia wskazanych elewacji na budynku Szkoły Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. 2. Zakres prac praz towarzyszących, remontowych i modernizacyjnych polegających na wykonaniu wskazywanych, w trakcie realizacji zadania przez Zamawiającego lub Nadzór Inwestorski kompleksowych robót, a w szczególności: - Demontaże i utylizacja elementów stolarki okiennej, drzwiowej, parapetów itp., kwalifikowane w trakcie realizacji robót przez Nadzór Inwestorski jako kolidujące z elewacją i konieczne do demontażu;
- Wykonanie ciepłego montażu przy wymianie okien;
- Wykonanie zewnętrznych parapetów;
Nadto Zamawiający przewidział opcje: a) Z Opcją nr 1 – zwiększenie zakresu zgodnie z załącznikiem graficznym do SWZ:
- Elewacja Południowa: Sala gimnastyczna i łącznik
Opcja nr 1 stanowi w sobie zwiększenie zakresu prac podstawowych o kolejny obszar docieplenia ścian i wymiany okien, jak w załączniku graficznym do SWZ
b) Z Opcją nr 2 – zwiększenie zakresu zgodnie z załącznikiem graficznym do SWZ:
- Elewacja Północna: Sala gimnastycznaOpcja nr 2 stanowi w sobie zwiększenie zakresu prac podstawowych o kolejny obszar docieplenia ścian i wymiany okien, jak w załączniku graficznym do SWZ
c) Z Opcją nr 3 – zwiększenie zakresu zgodnie z załącznikiem graficznym do SWZ:
- Elewacja Północna: Sala gimnastyczna
Opcja nr 3 stanowi w sobie zwiększenie zakresu prac podstawowych o kolejny obszar docieplenia ścian i wymiany okien, jak w załączniku graficznym do SWZ
d) Z Opcją nr 4 – zwiększenie zakresu zgodnie z załącznikiem graficznym do SWZ:
- Elewacja Zachodnia: Sala gimnastyczna
Opcja nr 4 stanowi w sobie zwiększenie zakresu prac podstawowych o kolejny obszar docieplenia ścian i wymiany okien, jak w załączniku graficznym do SWZ
e) Z Opcją nr 5 – zwiększenie zakresu o dostawę gablot na puchary zgodnie ze specyfikacją;
Opcja nr 5 stanowi w sobie zwiększenie zakresu prac podstawowych o kolejny obszar docieplenia ścian i wymiany okien, jak w załączniku graficznym do SWZ
f) Z Opcją nr 6 – zwiększenie zakresu o wykonanie kontroli dostępu w wskazanych drzwiach istniejących
Opcja nr 6 stanowi w sobie zwiększenie zakresu prac podstawowych o wykonanie kontroli dostępu w wskazanych drzwiach istniejących, jak w załączniku graficznym do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3410494,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3410494,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3410494,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lux-dom Iwona Fogt – Busler
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8551536255
7.3.3) Ulica: ul. Pułaskiego 2/1
7.3.4) Miejscowość: Świnoujście
7.3.5) Kod pocztowy: 72-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3410494,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania przedmiotu umowy:Zadanie 1 (Szkoła), przedmiot zamówienia obejmujący zakończenie prac oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej:
1) Zakres Podstawowy:
a) prace przygotowawcze i produkcja okien na zakładzie i ich dostawa; prace związane z wymianą okien, parapetów wewnętrznych wraz z odtworzeniem ościeży od wewnątrz należy zakończyć w okresie wakacyjnym, przed rozpoczęciem roku szkolnego / akademickiego – 31.08.2026 r.
b) prace elewacyjne: od momentu udzielenia zamówienia do 08.09.2026 r.
2) Zakres Podstawowy z Opcją nr 1: od momentu udzielenia zamówienia do 15.09.2026 r.
3) Zakres Podstawowy z Opcją nr 2: od momentu udzielenia zamówienia do 22.09.2026 r.
4) Zakres Podstawowy z Opcją nr 3: od momentu udzielenia zamówienia do 29.09.2026 r.
5) Zakres Podstawowy z Opcją nr 4: od momentu udzielenia zamówienia do 10.10.2026 r.
6) Zakres Podstawowy z Opcją nr 5: od momentu udzielenia zamówienia do 08.09.2026 r.
7) Zakres Podstawowy z Opcją nr 6: od momentu udzielenia zamówienia do 08.09.2026 r.
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |