„Modernizacja budynku przy ul. Nad Jeziorem 18 w Wiśle Małej”.

Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00285277
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00285277/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-11 11:30
Lokalizacja
Łąka, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b46ee045-9a80-4289-8776-b0ebd17a336c
Identyfikator
6380014737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychKładzenie płytek dachowychRoboty rozbiórkoweRoboty na placu budowyRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty remontowe i renowacyjneRemont starych budynkówRusztowaniaInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychIzolacja cieplna

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ZAWADAWęgierska Górka, PL · lot 0
269 269,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285277 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku przy ul. Nad Jeziorem 18 w Wiśle Małej”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272102830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sznelowiec 12

1.5.2.) Miejscowość: Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-241

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 322103464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azk@pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.azk.pszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://azk-pszczyna.logintrade.net/zapytania_email,230090,f5ce44705a867c601449af8c4fb19a67.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja budynku przy ul. Nad Jeziorem 18 w Wiśle Małej”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b46ee045-9a80-4289-8776-b0ebd17a336c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285277

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137686/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu budynku przy ul. Nad Jeziorem 18 w Wiśle Małej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220673

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
- montaż rusztowań przyściennych,
- demontaż pokrycia dachowego z płyt onduline,
- demontaż obróbek blacharskich,
- demontaż łacenia dachu,
- wymiana uszkodzonych elementów konstrukcyjnych dachu,
- montaż łat i kontrłat,
- montaż pokrycia dachowego z blachy płaskiej na rąbek stojący wraz z akcesoriami,
- montaż płotków przeciwśniegowych oraz ław i stopni kominiarskich,
- montaż obróbek blacharskich,
- wymiana rynien i rur spustowych,
- montaż docieplenia dachów płaskich styropianem gr 15 cm,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262690-4 - Remont starych budynków

44212310-5 - Rusztowania

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269269,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269269,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo- Budowlany AZBUD Andrzej Zawada

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 070604670

7.3.3) Ulica: Cisiec ul. Sarnia 1

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269269,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-05

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane