Wymiana komputera sterowania i kontroli klimatu oraz wymiana instalacji zamgławiania w Storczykarni
MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00285603
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-11 12:23
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b8cdb4c-7e79-46b8-9746-5596a1d90d77
- Identyfikator
- 8150003731
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285603 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana komputera sterowania i kontroli klimatu oraz wymiana instalacji zamgławiania w Storczykarni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172252008
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: muzeum@zamek-lancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zamek-lancut.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamek-lancut.ezamawiajacy.pl/pn/zamek-lancut/demand/287539/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana komputera sterowania i kontroli klimatu oraz wymiana instalacji zamgławiania w Storczykarni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b8cdb4c-7e79-46b8-9746-5596a1d90d77
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00100931/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Wymiana komputera sterowania i kontroli klimatu oraz wymiana instalacji zamgławiania w Storczykarni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.261.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana komputera sterowania i kontroli klimatu oraz wymiana instalacji zamgławiania w Storczykarni. Zakres zamówienia obejmuje :
- dostawę specjalistycznego komputera do kontroli i sterowania klimatem w szklarniach;
- demontaż aktualnie eksploatowanego systemu sterowania i zamgławiania;
- wymianę lub uzupełnienie okablowania niskonapięciowego i /lub pomiarowego stosownie do potrzeb zastosowanej jednostki komputerowej;
- konsultacje i koordynacja z zastosowaną jednostką sterującą ewentualnych prac modernizacyjnych w obiekcie szklarniowym obejmujących system ogrzewania wodnego, system wentylacji, chłodzenie, nawilżanie, kurtyny, doświetlanie asymilacyjne i innych systemów z zakresu wyposażenia technologicznego;
- uzgodnienie schematów elektrycznych dla ewentualnej adaptacji szaf / rozdzielni elektrycznych zasilania i sterowania urządzeniami objętymi sterowaniem komputerowym;
- montaż nowej jednostki komputerowej oraz jej serwera;
- instalacja oprogramowania, próby ruchowe oraz szkolenie personelu obsługi systemu;
- montaż wysokociśnieniowego systemu zamgławiania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48151000-1 - Komputerowy system sterujący
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42961000-0 - System sterowania i kontroli
43323000-3 - Sprzęt do nawadniania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawne:W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu w przedmiotowym postępowaniu, w terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 21 maja 2026 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta, która podlega odrzuceniu. Wobec powyższego, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia niniejsze postepowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |