wykonanie prac instalacyjnych i ogólnobudowlanych w budynku przy ul. Franciszkańskiej 24A w Gliwicach

Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515775
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515775/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-25 12:46
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6134619b-8748-47c5-922d-14c2e6489c51
Identyfikator
6312243307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty remontowe i renowacyjneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515775 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie prac instalacyjnych i ogólnobudowlanych w budynku przy ul. Franciszkańskiej 24A w Gliwicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276567632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 11

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartlomiej.jurkiewicz@zbmgliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbmgliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6134619b-8748-47c5-922d-14c2e6489c51

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

wykonanie prac instalacyjnych i ogólnobudowlanych w budynku przy ul. Franciszkańskiej 24A w Gliwicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6134619b-8748-47c5-922d-14c2e6489c51

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515775

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 102/PA/2024/ZBM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z numeracją SWZ:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej wody użytkowej zasilanej z miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z adaptacją pomieszczenia stacji wymienników ciepła, wykonaniem ocieplenia stropu nad piwnicą oraz stropu nad ostatnią kondygnacją w budynku przy ul. Franciszkańskiej 24A w Gliwicach.
2. Skrócona nazwa zamówienia (na potrzeby rejestracji w portalu e-zamówienia): wykonanie prac instalacyjnych i ogólnobudowlanych w budynku przy ul. Franciszkańskiej 24A w Gliwicach.
3. Zakres prac obejmuje w szczególności:
2.1. docieplenie stropów
2.2. roboty w zakresie instalacji elektrycznej
2.3. wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, w tym montaż grzejników
2.4. wykonanie instalacji wodno- kanalizacyjnej
2.5. prace ogólnobudowlane
2.6. roboty rozbiórkowe
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki, które stanowią integralną część niniejszej SIWZ: dokumentacja techniczna w postaci projektu technicznego, projektu wykonawczego (adaptacja pomieszczenia pod wymiennikownię), przedmiarów robót, STWiORB, wymagań dodatkowych inwestora.
6. Wszystkie prace są objęte 8% stawką podatku VAT.
7. Na dzień ogłoszenia postępowania projekt jest w trakcie uzgodnień z PEC Gliwice; mogą wystąpić niewielkie zmiany w projekcie adaptacji SWC.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie została złożona żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane