Usługi przeprowadzenia dwóch kampanii informacyjno-promocyjnych dotyczących Funduszy Europejskich na Mazowszu

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00285828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00285828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-11 13:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fdcfb320-4a92-47ee-a488-536d7e358a66
Identyfikator
1132669019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

Wykonawcy

2 przyznane

'AGENCJA REKLAMOWA DSK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
103 320 PLN
"MEDIA GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
598 323,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285828 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi przeprowadzenia dwóch kampanii informacyjno-promocyjnych dotyczących Funduszy Europejskich na Mazowszu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140944971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inflancka 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-189

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225422000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.borodej@mazowia.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mazowia.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fdcfb320-4a92-47ee-a488-536d7e358a66

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi przeprowadzenia dwóch kampanii informacyjno-promocyjnych dotyczących Funduszy Europejskich na Mazowszu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdcfb320-4a92-47ee-a488-536d7e358a66

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025126/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Usługa przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej szerokiego nt. naborów w ramach FEM 2021-2027

1.3.12 Usługa przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej dla młodzieży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Mazowsza

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126749

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.331-1-8/26.U.WIPFE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 759494,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kampania informacyjno-promocyjna dotycząca Funduszy Europejskich na Mazowszu skierowana do młodzieży będzie prowadzona na portalu społecznościowym – Instagram. Influencer będzie prowadził kampanię na swoim profilu na Instagramie. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania kampanii zgodnie z założeniami przedstawionymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia , w tym do: 1. opracowania harmonogramu prac dla wszystkich działań prowadzonych na portalu społecznościowym – Instagram w trakcie realizacji kampanii od dnia podpisania umowy do jej zakończenia; 2. przygotowania spójnej koncepcji i kreacji kampanii dla zaplanowanych działań na portalu społecznościowym – Instagram w ramach przedmiotu zamówienia. Kampania powinna w jak najlepszym stopniu umożliwić osiągnięcie zamierzonego celu, opierać się na niestandardowym pomyśle oraz wyróżniać się na tle innych przekazów, a jednocześnie być zauważalna, łatwa do zapamiętania i prosta w odbiorze; 3. opracowania wszystkich wymaganych elementów identyfikacji wizualnej kampanii na podstawie koncepcji kreatywnej opracowanej przez Wykonawcę na etapie składania ofert, uwzględniającej uwagi i poprawki przekazane przez Zamawiającego po podpisaniu umowy; 4. zapewnienia ambasadora kampanii w postaci jednego influencera wraz z przygotowaniem koncepcji jego zaangażowania w kampanię tj. uwzględniającej wyznaczone cele i grupę docelową kampanii oraz zrealizowanie materiałów reklamowych z influencerem; 5. bieżącego monitorowania realizacji poszczególnych części zamówienia, przy czym terminy poszczególnych części składowych kampanii, o których mowa wyżej, będą ustalane przez Wykonawcę w harmonogramie realizacji kampanii i zgodne z zapotrzebowaniem Zamawiającego; 6. przekazywania raportu wymaganego w OPZ, przekazania w formie elektronicznej wszystkich materiałów nagranych w ramach kampanii (w tym zarchiwizowanie i przekazanie filmów/rolek powstałych w ramach umowy) oraz przekazania majątkowych praw autorskich, praw pokrewnych i praw zależnych do wszystkich treści powstałych w wyniku realizacji przedmiotu umowy bez ograniczeń na wszystkich polach eksploatacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.5.5.) Wartość części: 105321,95 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kampania informacyjno-promocyjna szerokiego zasięgu dotycząca programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 będzie dotyczyła najważniejszych obszarów finansowania i bieżących naborów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 (FEM 2021-2027) oraz efektów, czyli projektów zrealizowanych z funduszy europejskich. Szczegółowe informacje na temat programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 znajdują się na stronie www.funduszeuedlamazowsza.eu. Na górze strony jest kafelek przekierowujący do aktualnego Harmonogramu Naborów wniosków, informacje o programie znajdują się w sekcji Poradniki, informacje na temat wszystkich naborów znajdują się w sekcji Nabory, a w sekcji Dokumenty umieszczona jest Lista projektów realizowanych z Funduszy Europejskich w latach 2021-2027. Zamawiający będzie wspierał Wykonawcę merytorycznie w przypadku komunikowania o programie FEM 2021-2027 i będzie koordynował działania pod kątem promocji wybranych naborów, które będą ogłaszane podczas trwania umowy. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania kampanii zgodnie z założeniami przedstawionymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), w tym do: 1. opracowania koncepcji kreatywnej kampanii i wszystkich wymaganych elementów identyfikacji wizualnej oraz wdrożenia jej w działaniach prowadzonych w ramach zamówienia; 2. opracowania harmonogramu prac dla wszystkich działań prowadzonych w trakcie realizacji kampanii od dnia podpisania umowy do jej zakończenia oraz media planu, przy czym terminy emisji poszczególnych części składowych kampanii, o których mowa poniżej będą zgodne z zapotrzebowaniem Zamawiającego; 3. opracowania, zaprojektowania, produkcji i emisji materiałów w postaci: a) artykułu sponsorowanego na portalach; b) banerów internetowych na portalach; c) kampanii w wyszukiwarkach/na wynikach wyszukiwania ; d) działań promocyjnych w social mediach, na profilach Zamawiającego; e) insertu dodawanego do tygodnika; f) przeprowadzenie działań outdoorowych: na rowerach miejskich, w metrze; 4. zakupu mediów, emisji/publikacji materiałów w poszczególnych mediach oraz bieżącego monitorowania realizacji poszczególnych części zamówienia, w tym zwłaszcza w zakresie realizacji zakładanych wskaźników mediowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.5.5.) Wartość części: 654172,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agencja reklamowa DSK Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 38PR & Content Communication Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222637580

7.3.3) Ulica: Niedźwiedzia 10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-737

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakup mediów

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543945,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 690104,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 598323,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Media Group Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130101065

7.3.3) Ulica: Żurawia 6/12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-503

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 598323,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15
2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi