Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie

GMINA ZAGÓRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00285833
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00285833/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-11 13:03
Lokalizacja
Zagórów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22a806c1-4664-4a03-99b1-6f4ba6a1b779
Identyfikator
6671688676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąPrzygotowanie terenu pod budowęObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógNaprawa boisk sportowychFundamentowanieRoboty w zakresie zagospodarowania terenuInstalowanie wyrobów metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

RS INVESTMENT LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
478 457 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285833 z dnia 2026-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Zagórów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632748810

1.5.8.) Numer faksu: umg@zagorow.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22a806c1-4664-4a03-99b1-6f4ba6a1b779

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22a806c1-4664-4a03-99b1-6f4ba6a1b779

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285833

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101343/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00170933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 572466,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji objętej niniejszym zamówieniem jest wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj pn.
"Remont boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie”

2. Projekt obejmuje w szczególności prace związane z:
Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania:
- dokumentacji projektowej;
- roboty budowlane polegające na:
Remoncie boiska ORLIK 2012 na działce 1775/2 w Zagórowie;
3. Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych

W punktach niżej scharakteryzowano zakres robót i czynności Wykonawcy przedsięwzięcia w formule „zaprojektuj i wybuduj” (dalej: Wykonawca). Przedstawiony niżej katalog nie określa technologicznej kolejności prowadzonych robót, a jedynie ich zakres (tj. zaaranżowanie procesu i skuteczne przeprowadzenie jest obowiązkiem Wykonawcy).

Zakres robót:
 naprawa konstrukcji podbudowy i uzupełnienie ubytków
 wymiana całości istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej na nową o parametrach podanych w PFU,
 zachowaniu istniejących bramek i urządzeń, bez zmiany ich położenia, ale z odnowieniem, pokrycia antykorozyjnego i malowania nawierzchniowego; także – wymiana piłkochwytów,
 wykonanie nowego oznakowania poziomego,
 utylizacja istniejącej nawierzchni i podbudowy,
 wykonanie obrzeży w niezbędnym zakresie,
 ustawienie tablicy informacyjnej z informacją o zasadach użytkowania boiska lub umieszczenie tych informacji na tablicy istniejącej (wg uzgodnienia z Zamawiającym),
 wykonaniu niezbędnej dokumentacji i uzyskaniu pozwoleń niezbędnych do realizacji zadania (odpowiednio).

4. Rozbiórki, demontaże - zakres robót:
 rozbiórki i demontaże istniejącej sztucznej trawy,
 organizacja placu budowy (wszelkie tymczasowe zabudowania w gestii Wykonawcy)
 zabezpieczenie zieleni istniejącej, istniejącej infrastruktury naziemnej i podziemnej przylegającej do obszaru inwestycji (media) oraz innych elementów podlegających ochronie
 czynności i roboty wykonawcy na terenie budowy winny uwzględniać wymagania prawa lokalnego i przepisów ochrony środowiska,
 obowiązkiem wykonawcy jest ponoszenie kosztów z tytułu poboru mediów na potrzeby prowadzonych robót oraz z tytułu zajęcia pasa drogowego.

5. Wykończenia nawierzchni.
System: sztuczna trawa, mata elastyczna (nawierzchnia ze sztucznej trawy czwartej generacji). Mata elastyczna: polietylenowa, shockpad, grubość ok. 10 mm, układana na podbudowie mineralnej/kamiennej. Mata zgodna z badaniami laboratoryjnymi, nacięcia w kształcie gwiazdy. Sztuczna trawa instalowana na macie, wysokość włókna min. 30 mm, wypełnienie granulatem gumowym. Wszystkie materiały przewidziane do wbudowania winny posiadań komplet aktualnych atestów aprobat i dopuszczeń. Parametry nawierzchni:
 wysokość trawy 60-63mm (dopuszczalna >30mm przy wykazaniu bilansu pozostałych warstw),
 dTex: min. 11500, optymalna 16000,
 Ilość pęczków min. 8500/m2,
– optymalnie 23000/m2,
 Ilość włókien min. 105.000/m2,
– optymalnie 640.000/m2,
 waga całkowita wykładziny min. 2600 g/m2,
 waga źdźbła min. 1400 g/m2,
 grubość włókna min. 180 mikronów, optymalna > 300 mikronów,
 przepuszczalność wody przez nawierzchnię min. 180 mm/h,
 typ trawy: monofil, wzmocniony rdzeniem  Rodzaj trawy: 100% polietylen,
 trawa tuftowana (wraz z liniami),
 wypełnienie: piasek kwarcowy i granulat EPDM z pierwotnej produkcji lub recyklingu, w ilości określonej przez producenta wybranego systemu,
 kolor trawy: zielony (żądana trwałość po okresie gwarancji),
 kolor linii: biały.

6. Inne czynności niezbędne dla wykonania pełnego zakresu przedsięwzięcia
 opracowanie dokumentacji stanowiącej podstawę dla uzyskania decyzji administracyjnych lub zgłoszenia robót - umożliwiających wykonanie robót budowlanych zgodnie wymaganiami UstPrBud (wraz z uzgodnienia Rzeczoznawcy ppoż oraz rzeczoznawcy SANEPID),
 po zdjęciu obecnej nawierzchni ze sztucznej trawy,
– wykonanie badań podłoża na potrzeby potwierdzenia niezbędnych parametrów podłoża,
 uzyskanie w imieniu Zamawiającego kompletu uzgodnień niezbędnych dla kompletnego wykonania robót (w przypadku konieczności uzyskania PnB o statusie decyzji ostatecznej – uzyskanie takiej decyzji),
 Opracowanie STWiOR oraz Projektu Technicznego (PT) na potrzeby wykonania robót budowlanych i uzgodnienia z Zamawiającym propozycji materiałowych (podstawa odbiorów dokonywanych przez INI),
 powierzenie funkcji kierownika budowy osobie z odpowiednimi uprawnieniami określonymi w decyzji pozwolenia na budowę oraz zapewnienie kierowników robót w zakresie odpowiednich specjalności (obligatoryjnie – niezależnie od kwalifikacji robót budowlanych na gruncie UstPrBud),
 Opracowanie dokumentacji na potrzeby zgłoszenia zakończenia robót budowlanych, uruchomienia zainstalowanych urządzeń oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji umożliwiających eksploatację,
 przez czas realizacji robót fizyczne zabezpieczenie placu budowy, ubezpieczenie OC z tytułu generowanych ryzyk, ponoszenie kosztów mediów udostępnionych przez Zamawiającego; organizacja placu budowy w zakresie Wykonawcy, informację na strona 6 temat sposobu planowanego wykonania wraz z zapleczem winna trafić do Zamawiającego przed przekazaniem placu budowy,
 Zapewnienie gwarancji w okresie żądanym przez Zamawiającego wraz z wydaniem dokumentacji gwarancyjnej (w dokumentacji obligatoryjnie szczegółowe wymagania w zakresie gwarancji i zalecenia serwisowe).

7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45262210-6 - Fundamentowanie

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478457,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 735540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 478457,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS INVESTMENT LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522556101

7.3.3) Ulica: Ludwika Rydygiera 16/1

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-249

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 478457,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-15
2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane