Zakup wraz z dostawą materiału roślinnego oraz siewnego na potrzeby MZUK w ramach konkursu pn.: „Zielona Przestrzeń 2025” – III edycja dla zadania: „Szamanie na trawie w Białostocka Park’’.
Miejski Zakład Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00286033
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286033/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-11 13:36
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69ed5c18-8d0a-4383-84ad-6103e781727d
- Identyfikator
- 6443453672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
RoślinyDrzewa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286033 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą materiału roślinnego oraz siewnego na potrzeby MZUK w ramach konkursu pn.: „Zielona Przestrzeń 2025” – III edycja dla zadania: „Szamanie na trawie w Białostocka Park’’.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27681549000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plonów 22i
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.chacus@um.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mzuk.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,231682,26ef1fa583cc06d63fba1bd24a43f7dc.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą materiału roślinnego oraz siewnego na potrzeby MZUK w ramach konkursu pn.: „Zielona Przestrzeń 2025” – III edycja dla zadania: „Szamanie na trawie w Białostocka Park’’.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69ed5c18-8d0a-4383-84ad-6103e781727d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286033
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023630/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Zakup wraz z dostawą materiałów ogrodniczych i roślin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271165
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.33.2026.MCh
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 423222,40 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału roślinnego na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Szczegółowe wymagania dotyczące dostaw zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03451000-6 - Rośliny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03452000-3 - Drzewa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 09.06.2026 r. do godziny 09:00.W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Z uwagi na powyższe Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |