Dostawa i montaż modułowej, samoobsługowej, bezdotykowej myjni pojazdów
REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00286415
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-11 14:43
- Lokalizacja
- Łapczyca, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72e21f25-b83e-4f14-8503-0ed4e607b4d8
- Identyfikator
- 8680006039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparatura do czyszczenia przy pomocy wody pod ciśnieniemUsługi instalowania maszyn i urządzeń specjalnego zastosowaniaRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie oczyszczania terenu
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286415 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż modułowej, samoobsługowej, bezdotykowej myjni pojazdów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850523346
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 334
1.5.2.) Miejscowość: Łapczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-744
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@rpk-bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rpk-bochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72e21f25-b83e-4f14-8503-0ed4e607b4d81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Transport publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż modułowej, samoobsługowej, bezdotykowej myjni pojazdów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72e21f25-b83e-4f14-8503-0ed4e607b4d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi modułowej, samoobsługowej, bezdotykowej myjni pojazdów, wraz z kompletną infrastrukturą technologiczną, sterowaniem, systemami uzdatniania wody oraz systemami zabezpieczającymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42924730-5 - Aparatura do czyszczenia przy pomocy wody pod ciśnieniem
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51540000-9 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń specjalnego zastosowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu, którego otwarcie ofert nastąpiło w dniu 03.06.2026 r. nie wpłynęła żadna oferta, co stanowi obligatoryjną przesłankę unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |