Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ul. Leśnej w Pionkach
Gmina Miasto Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00286626
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-11 15:30
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9192e01-7fec-49fa-9fa3-927c7b7946b7
- Identyfikator
- 7962958767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286626 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ul. Leśnej w Pionkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 341 42 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9192e01-7fec-49fa-9fa3-927c7b7946b71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ul. Leśnej w Pionkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9192e01-7fec-49fa-9fa3-927c7b7946b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035121/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Pionkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych Moje Boisko ORLIK 2012 Edycja 2025.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229710
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2026.TSO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 993455,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ulicy Leśnej w Pionkach – w trybie zaprojektuj i wybuduj”.
Realizacja zadania (dokumentacja projektowa, roboty budowlane, wyposażenie i inne) powinna być zgodna z wytycznymi i wymaganiami programu Program modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” – Edycja 2025 dostępnymi na stronie
https://www.gov.pl/web/sport/program-modernizacji-kompleksow-sportowych-moje-boisko--orlik-2012--edycja-2025
Zakres koniecznych prac obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowej
2) całkowita wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku do piłki nożnej
3) wymiana bramek na boisku do piłki nożnej (2 szt.)
4) remont nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego polegający na wypełnieniu ubytków oraz malowaniu linii na boisku
5) wymiana opraw oświetleniowych na istniejących słupach na energooszczędne oprawy LED (27 szt.)
6) dostawa i montaż tablicy z regulaminem
7) zakup i montaż trybuny - siedzisk dwurzędowych (2x10 szt./rząd)
8) wymiana koszy na śmieci z obudową drewnianą (7 szt.)
9) remont kontenerów zaplecza sanitarno-szatniowego (1 kpl.) polegający na:
- mycie zewnętrzne + impregnacja kontenerów zaplecza sanitarno-szatniowego
- wymiana orynnowania kontenerów zaplecza sanitarno-szatniowego
- wymiana baterii umywalkowych stojących na nowe (4 szt.)
- wymiana kompaktu wc w zestawie ze spłuczką i deską (1 szt.)
- impregnacja 7 szt. ławek szatniowych z wieszakami wewnątrz kontenera
- zakup i wymiana ławki szatniowej z wieszakami (1 szt., styl podobny do ławek istniejących)
- wymiana drzwi zewnętrznych z zamkami na klucz i klamkami (4 szt.)
- wymiana grzejnika, grzejnik elektryczny (1 szt.)
- wymiana wentylatorów w pomieszczeniach zaplecza sanitarno-szatniowego (9 szt.)
- wymiana kratek wentylacyjnych nawiewnych w zapleczu sanitarno-szatniowym (8 szt.)
- wymiana kabiny prysznicowej - brodzik, kabina, deszczownica, bateria, prysznic (2 kpl.)
- zakup i montaż na ścianach luster (4 szt.)
- montaż nowych listew przypodłogowych w całym zapleczu sanitarno-szatniowym (ok.100mb)
- oczyszczenie i malowanie wszystkich ościeżnic drzwi wewnętrznych
- montaż kratki wentylacyjnej w drzwiach wewnętrznych ( 1 szt.)
10) zakup i montaż stojaka rowerowego (1 szt.)
11) zakup i montaż gabloty informacyjnej wiszącej (1 szt.)
12) zakup i montaż tablicy wyników ( 1 szt.)
Opis oraz zakres prac obejmujących wykonanie przedmiotu zamówienia zawarty jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym dla zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" przy ulicy Leśnej w Pionkach”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 782500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1215316,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 782500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANSBUD Aneta Strzelczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8121691987
7.3.3) Ulica: Wyborów nr 21A
7.3.4) Miejscowość: Grbów nad Pilicą
7.3.5) Kod pocztowy: 26-902
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Montaż sztucznej trawy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 782500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |