ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU TYPU MIKROBUS, DOSTOSOWANY DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA WÓZKACH INWALIDZKICH ZE ŚWIADECTWEM HOMOLOGACJI DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
ZESPÓŁ OPIEKUŃCZO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY W KOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00286742
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00286742/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-11 18:29
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb78a14b-44d3-43be-b20b-bb74a657df4b
- Identyfikator
- 6662117365
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikoweSamochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00286742 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU TYPU MIKROBUS, DOSTOSOWANY DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA WÓZKACH INWALIDZKICH ZE ŚWIADECTWEM HOMOLOGACJI DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKUŃCZO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY W KOLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368052457
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 13
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sosw@zoew.kolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://soswkolo.szkolnastrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb78a14b-44d3-43be-b20b-bb74a657df4b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU TYPU MIKROBUS, DOSTOSOWANY DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA WÓZKACH INWALIDZKICH ZE ŚWIADECTWEM HOMOLOGACJI DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb78a14b-44d3-43be-b20b-bb74a657df4b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286742
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00219170/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 zakup nowego samochodu typu mikrobus do przewozu osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236829
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOEW.K.260.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup nowego samochodu typu mikrobus, dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich ze świadectwem homologacji do przewozu osób niepełnosprawnych.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 – formularz techniczny- Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu została złożona tylko jedna oferta. Wykonawca w wyznaczonym terminie nie złożył podmiotowego środka dowodowego potwierdzającego brak podstaw wykluczeniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2026-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |